yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (13)
  • medya (1)

  1. Daha önce de maskeleri denemeyi ne kadar sevdigimden bahsetmiştim. Gratiste gördüğüm ve üzerinde 1 maske = 1 şişe nemlendirici serum yazısı yazan yoğun nemlendirme vaad eden bu maskeyi satın aldım. Kâğıt maskelerden farklı olarak ürün ince slikon yapıda ve iki parçadan oluşuyor. Bu sebeple maske yüzünüze çok iyi oturuyor. Su yeşili renginde. Her maskede olduğu gibi temiz cildinize uygulayıp bekliyorsunuz. Kâğıt maskelerde olduğu gibi ürünü çıkardıktan sonra kalan ürünü masaj yaparak yediriyorsunuz. Ben genelde ürünlerin verdiği etkiyi ertesi sabah yüzümü yıkarken dokunduğumda hissediyorum. Bana kalırsa nivea nem maskesi bundan daha iyi sonuç vermişti. Tabi ki beklentiler ve cilt yapıları farklı olduğu için farklı yorumlar olabilir.

  Ürünü 17.50 tl ye satın almıştım.

  28 haziran 2018 10:48

  2. Bunun purifying olanı 21 yıllık hayatımda kullandığım en güzel ve efektif kağıt maske. Hazır indirim varken herkesin denemesini isterim çünkü ben çok şaşkınım, duştan sonra kullandım ve gerçekten cildimi pürüzsüz , dupduru yaptı. 

  28 haziran 2018 11:13

  3. Cildim son bir kaç gündür cansız ve küçük pürüzleri yolduğum için kırmızı benekli geziyordum. Migros'ta görünce denemek istedim. Fiyatı:13.50'ydi. Ertesi gün cildim daha canlı ve kırmızılıklar sönmüştü. Ortalama bir maske ben de herhangi bir hassasiyet yaratmadı. İçinde hyalüronik asit bulunsa da çok düşük miktarda.

  19 temmuz 2018 10:50


  4. karma ve hassas cildim zaman zaman aşırı kuruyor, özellikle yanak çevresi. gratis'te indirimde görünce bu ürüne de bir şans vermek istedim yoğun nem vaadine inanarak.

  paketin içinden iki parça çıkıyor. uygulaması biraz zor çünkü maske o kadar kaygan, vıcık vıcık ki her an elinizden düşürmeniz olası. uyguladıktan sonra yüze hafif bir serinlik hissi veriyor, bu ilk başta çok rahatlatıcı geldi. fakat yaklaşık 10 dakika sonra yüzümde yanmalar başladı. öncesinde t bölgeme uyguladığım arındırıcı maske sebebiyle bir hassasiyet olabileceğini düşünerek yine de hemen çıkarmadım, aşağı yukarı 20 dakika yüzümde kaldı. verdiği yanma hissine rağmen çıkardıktan sonra cildim inanılmaz sağlıklı, ışıl ışıl görünüyordu. aşırı bir nem vermiyor, karma ciltler için haftalık uygulamada yeterli olabilir fakat kuru ciltlerde eksik kalacağını düşünüyorum.

  parfüm içermeseydi o verdiği duru, aydınlık görüntü için yeniden tercih edebilirdim. ama dediğim gibi hassas cilde iyi gelmiyor, o yüzden hassas cilde sahip olan süslüler hiç bulaşmasın derim.

  27 temmuz 2018 02:02

  4

  5. ayyy bayıldım ben bu maskeye. sürekli görüp merak ediyordum, hazır indirimde bulunca kaçırmadan denedim. fiyatı bana biraz pahalı geldi ama piyasadaki diğer nemlendirici kağıt maskelerden çok çok daha önde bir performansı var. dün akşam üzeri yaptım ve  bu arada gerçekten uzun bir süredir nemlendirmeyi ihmal ettiğim çok oluyordu. bir kullanımda, sabah uyandığımda yüzüm ışıl ışıl ve inanılmaz dolgundu. nemli cildi özlemişim resmen. benim için diğer maskelerden farkları,

  1. yüzümü parlatmaması; nem maskeleri benim yağlı burnumu yoğun yapılarını cildimin kusması sebebiyle daha da parlatıyor, ama bu maske ağır değil kesinlikle, eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa alabilirsiniz.

  2. jöle gibi bir şey, ve iki parçaya ayrılmış şekilde olduğu için çok kolay kullandım ve yüzüme yerleştirdim. maske süresi dolunca jölelik bitmiş geriye kağıt gibi bir şey kalmıştı.

  3. gerçekten işe yaradı ve vaadini verdi. :)

  kesinlikle şu indirimler bitmeden falan birkaç tane daha almayı düşünüyorum.

  27 temmuz 2018 15:21

  6. bende kağıt formunda olanından kullandım. yani kaplarda olandan kullanmadım. yoğun nemlendirme vaadi olanından denedim bir de canlandırıcı ışıltı vadedenden aldım. ilk kullanıma göre beğendim. sivilceler vardı cildim de 4-5 tane. onları da cildimi de yatıştırdı. ben diğerlerini de deneyip haftada bir ya da haftada iki kullanmayı düşünüyorum. kapta olanlar da aynı fiyatta ama onların miktarı iki kere kullanılcak kadar çok. streçle sarıp, 2 kere kullanılabilir fiyat olarakta inmiş olur. bence etkisiz değil, ortalamanın üstünde bir maske. indirim dönemlerinde ufak ufak stoklarım.

  edit; hepsiburada'da 9,25 olduğunu gördüm süslüler. Satıcı tuna parfümeri. almak isterseniz oraya da bakabilirsiniz.

  2. edit; cumartesi de mor canlandırıcı olanını yaptım yüzüme, pazar günü çenemde iki adet beze çıktı içeride. baya büyük ve ağrılı. dışı da kırmızı renkte. farklı ürün kullanmadım aslında, 3-4 gündür sadece energie de vue serum kullanıyorum. Daha öncede kullanmıştım serumu, bezelerin serumdan kaynaklandığını düşünmüyorum. küçük 2-3 sivilce de çıktı çenem, burnumun üstü ve dudak üstünde. sanırım bu mor olan yaramadı bana ama mavi renkte olan cildime iyi gelmişti. inşallah bezelerden tez zamanda kurtulurum.

  27 temmuz 2018 15:45 30 temmuz 2018 11:46

  1

  7. Maske kullanmayı çok sevsem de neutrogena' nın bu maskesi (gizlinot: Hem kağıt hem jel kıvamında olan) ile hiç anlaşamadım. Yüzüm katiyetle emmedi bu ürünü ve kurtçuk kurtçuk soyulmaya başladı maske yüzümden.

  Bu soyulmalar olduktan sonra zaten cildimde nemlendirecek bir şey kalmamıştı açıkçası. Maskeyi kullanmadan önceki haline geri dönmüştü anlayacağınız. Yine de kullanım sonrası sivilce yapmadı (gizlinot: Ya da herhangi bir rahatsızlık vermedi) (gizlinot: Paramın karşılığını alamadım diye üzüldüm açıkçası ) şans verebilirsiniz tabi ama bu bahsettiğim durumlar olursa çok şaşırmayın derim.

  27 temmuz 2018 18:42


  8. son zamanlarda kullandıklarım arasında etkisini en hızlı gördüğüm maske, cildimi yumuşacık yaptı.

  3 ağustos 2018 09:38

  9. Çok çok beğendiğim maskedir kendisi. Dün denedim ve etkisini hala hissediyorum. Yumuşacık yaptı yüzümü.

  Paketin içinden iki parça çıkıyor. Kağıt değil de böyle silikonumsu yapıda ve aşırı kaygan. Ama iki parça olması yüzünüzü tam anlamıyla kavraması için çok iyi ve silikonumsu olduğundan tam anlamıyla yüzünüzün şeklini alabiliyor. 

  Çıkardıktan sonra yüzümün yağlı gibi parlamaması benim çok hoşuma gitti. Verdiği ferahlık da gayet güzel. En yakın zamanda stoklayacağım

  3 ağustos 2018 21:06

  10. İlk defa bu formda bir maske kullandım. Tek kullanımlık maskeleri, kağıt maskeleri severim. Özellikle bebek sahibi olduktan sonra daha çok tercih etmeye başladım çünkü düzenli ürün kullanımı pek mümkün olmuyor. Son 1 senedir baya bir kağıt maske denedim o yüzden, tabii ki kağıt olanların da eksileri var ama bu jöle gibi kımıl kımıl şeyden kat kat iyidir anacım, bu ne böyle allasen... Vıcık vıcık bir materyal.

  İçindeki serum da jöle kıvamında ama çok hafif, hatta su gibi. Cilt çabuk emiyor ama; diğer maskelerdeki gibi çıkarınca 2 kilo ürün yoktu suratımda. O kısmını sevdim.

  Bu maske bence 30 altı, daha genç veya karmadan yağlıya dönük ciltlere daha uygun. Maskeleri gece uyguluyorum, maske kullanınca da üstüne gece kremi uygulamıyorum tabi. Sabah kalktığımda cildim nemsiz kalmışsa sorumlusu bu arkadaş demektir. Kaldı ki yoğun nem vs...

  Boyut olarak küçük değil, rahat oturuyor ve 2 parça ama ağız ve gözler için boş bırakılan kısımları tamamen kesmemişler, içe doğru katlamak gerekiyor göze ağza değmesin diye. Hiçbir mana veremedim.

  Tanım: jel formlu tek kullanımlık nem maskesi.

  19 eylül 2018 13:28 19 eylül 2018 13:30