yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. nivea markasına ait, çift fazlı, bakım yaptığı iddia edilen makyaj temizleme ürünü.

  ilk olarak bakım yaptığını söyleyemem. zaten herhangi bir temizleme ürününün bakım yapabilmesi inandırıcı gelmiyor. fakat benim bu ürünle ilgili yorumlarım olumlu. sanırım üçüncü şişemi bitirmek üzereyim. göz makyajımı kolayca temizliyor. pamuğa bolca döküp kısa bir süre bekletince tüm göz makyajımı çıkarıyor. bende kirpik dökme gibi bir sorun yaratmadı. çift fazlı, çalkalayınca gayet homojen karışıyor ve iki faz da aynı anda bitmiş oluyor. çift fazlı olmasına rağmen yağlı bir his bırakmıyor. fiyatı indirim dönemlerinde 9 liraya kadar düşüyor.(gizlinot: dün cosmeticadan 7.40 liraya aldım, üstelik pamuk hediyesi vardı )

  15 mart 2018 20:52

  2. migros indirimlerinde 9-10₺ gibi bir fiyata düşen ve o fiyatına göre de harika bi ürün olan makyaj temizleyici. çift fazlı ama kolay karışıyor.kirpik dökme ya da göz çevremde alerji yapmadı.makyajı da iyi çıkarıyor e daha ne isterim 

  15 mart 2018 20:58

  3. göz çevrem çok hassas. bu göz makyaj temizleyicisi herhangi bir iritasyona alerjiye şişliğe sebebiyet vermedi. çift fazlı bir ürün ve yağlı bir yapısı yok geride yağlı bir his bırakmıyor. bakım yapma konusunda bir şey diyemeyeceğim. gözümü çok yakmıyor ama bazen çok hafif yakıyor gibi açıkçası. makyajı güzel çıkarıyor waterproof eyeliner'ı güzel çıkardı diyebilirim. maskarayı farı falanda güzel çıkarıyor. waterproof maskara denemedim. klasik bir tabir olan fiyat performans olayı gayet iyi. ama bir daha alacağını sanmam çünkü bazen gözüm hafif yanıyor. onun dışında iyi diyebilirim.

  23 eylül 2018 01:20


  4. Diadermine çift fazlı makyaj temizleme suyu gözlerimi cayır cayır yakıp üstüne makyajı bir gram çıkarmadıktan sonra gratis indiriminde görüp denedim ve bayıldım. Makyajı anında temizlemesi bir yana hiç yakmadı gözümü ben çok memnun kaldım

  21 ekim 2018 20:32

  4

  5. İndirimlerle fiyatı 17 lira civarında olan, yıllardır kullanıp hem çok da memnun kalmadığım, son zamanlarda gözümü yakmaya başlayan neutregana çift fazlı makyaj temizleyiciyi değiştirmek isterken bulup aldığım çift fazlı göz makyaj temizleyicisi. Bu fiyata aldığım birşeyden bakım yapacak  bir içerik beklentim yok. Hassasiyet yaratmasın ve bir de neutregana çok yağlı bir his bırakıyordu bu olmasın istedim. Nivea bu iki yönden istediğim gibi. Kuru bir his de vermiyor. Ben her zaman üzerine yıkama jeli de kullandığım için belki devam edebileceğim bir ürün oldu. 

  21 şubat 2020 12:11

  6. kirpiklerimde dökülmeye sebep olan makyaj temizleyici. yağlı kalıntıları çok yoğun hissediliyor. tekrar almam.

  21 şubat 2020 15:18

  3

  7. nivea'nın bakım yaptığını iddia ettiği, benimse buna katılmadığım gibi, temizlemesini de orta karar bulduğum göz makyajı temizleyicisi. indirimlerde 10 liraya düşen fiyatıyla denemek için elimdeki temizleyicime alternatif olsun diye aldım tamamen. yalnız diadermine'in temizleyicisi kadar memnun kalmadım. nedenlerine de tek tek değineceğim.

  öncelikle çift fazlı bir ürün olarak kolay karışıyor oluşu güzel. bazı ürünlerde bu durum biraz sıkıntılı çünkü ya tam karışmıyor ya da çok çabuk ayrışıyor birbirinden sıvı kısım yağlı kısımla. pamuğa az miktarda üründen dökmek yeterli değil eğer üzerinde de yazdığı gibi suya dayanıklı maskara, kalem vs kullanıyorsanız. pamuğu epey bir ıslatmak gerekiyor yani. ve tabii mutlaka birkaç saniye gözünüzün üstünde bekletmek koşuluyla. ürünü cimri kullanmadım, göz çevreme nazik davrandım, e acele de etmedim çözülsün diye bekledim ama bu temizleyici maskaramı öyle kolayca çıkarıp atmadı. üstünden bir kez daha geçtim tabii böyle olunca. yani pratik değil benim gibi sürekli suya dayanıklı ürünler kullanan biri için. ertesi gece makyajımı çıkarırken bir gözümü bununla, diğerini diadermine ile temizledim o şak diye çıkardı makyajımı. yalnız o yapı olarak biraz daha yağlı sadece nivea'ya kıyasla. nivea tamamen yağsız bir his vermese de daha az yağlı bırakıyor o açıdan hakkını yiyemem. yalnız temizlemesi bana göre zayıf.

  onun dışında bariz bir kokusu yok öyle rahatsız edecek şekilde. gözümü yakmadı, gerçekten hassas göz çevresi için uygun. fakat bakım yapmasını falan zaten geçtim o bir pazarlama taktiği olarak yazılmış bir şey de, asıl işi olan temizleme kısmında yetersiz bir ürün bu. kalıcı olmayan maskarayı bile eh işte idare eder şekilde çıkarıyor mesela. yani demem o ki, ben sadece maskara sürüp çıkıyorum, onu da öyle yoğun uygulayan biri değilim zaten diyen biriyseniz sizin işinizi görür. eğer benim gibi genellikle suya dayanıklı ürünleri tercih eden, bir de öyle en az iki kat maskara süren, eyeliner ya da kalem olmazsa olmazınızsa göz makyajında bu temizleyici sizi biraz uğraştırır. hele hele sürekli yağlı ürünler kullanmaya alışık kişiler için çok da gerekli değil. sadece göz çevresini zorlamayan, hafif yapılı bir ürün arıyorum diyorsanız öneririm. ben üzerinde yazana bakarak çok da araştırmadan almıştım ama o beni yanılttı açıkçası.

  ilgili medya:
  1
  10 mart 2020 18:22