0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. kathleen lights isimli youtuber ile işbirliği içinde çıkarılan, bugüne dek kullandığım en güzel kiremit kırmızısı ruj olabilir. bu ruju swatchlarını gördüğümden beri çok istiyordum ancak gönderim ücreti amerika dışına 25 dolar olduğundan hemen alamadım ve black friday indirimini bekleyip %50 indirimle aldım.

yapısı krema gibi, likit mat bir rujun yapısını böyle tanımlayacağımı hiç düşünmezdim ama öyle. bugüne dek kullandığım en iyi likit mat ruj formülü diyebilirim. dudakları o kadar az kurutuyor ki, inanamadım. kalıcılığı da muhteşem, yağlı bir şey yemediğim sürece asla çıkmıyor. rengini tanımlamak çok zor, içinde kahvelik barındıran kiremit kırmızısı diyeceğim. tüpünde biraz turuncu duruyor ama dudakta turuncu durmuyor. sevmediğim tek yönü beni bütün likit mat rujlarda rahatsız eden o mide bulandırıcı şekerli koku. bunun kokusu kapağını açtığım an odayı kaplayan yoğunlukta olmadığı için idare edebiliyorum ama keşke şu kokuya bir çözüm bulsalar. kısacası bu ruju çok seviyorum ve en yakın zamanda yeni bir indirimde stoklamayı düşünüyorum, zira sınırlı üretim.

12 ocak 2016 18:09

2. Kendi sitelerinden 11 Mart'ta sipariş verdim, 15'inde kargoya verildi, bugün elime ulaştı. Rengi o kadar güzel ki... Tam kiremit kırmızısı. Gelir gelmez sürdüm, yaklaşık 5 saattir dudağımda. Su içtim, kahve içtim. Bardağa falan bulaşıyo ama tamamen çıkmıyo. ıslak değil kremsi bir yapısı var, dudakları kurutmuyo, tek bir sürüm yeterli oluyo, fırçaya çok fazla ürün gelmiyo.

Bununla birlikte americano rengini de aldım. İçinde az da olsa simcik mi desem ışıltı mı desem öyle bişi var. Hiç bir swatchında da farketmedim, onu henüz denemedim ama diğer renklerinde de gözüm var şu an ^^

* Not : Almak isteyenler için İnternet üzerinde indirim kodları dönüyo. Birinden biri tutar. Benim kargo bedavaya geldi böylelikle. Ayrıntı isteyen mesaj atabilir :)

23 mart 2016 21:46