yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (36)
  • medya (5)
  4

  1. Revolution markasının cilt bakım ürünlerini Watsons'ın getirmesi ile birlikte en merak ettiğim ürün olan Niacinamide serumunu alıp hemen kullanmaya başladım. Serumun tamamını yaklaşık 1 aydır kullandım ve bitirdim. Özellikle son zamanlarda Niacinamide çok merak edilen ve popüler içeriklerden birisi. Cilt tipim karma ayrıca uzun zamandır gerçekten sivilce problemi yaşıyorum. Özellikle yanak bölgesinde yaşadığım bu sivilceler de bende iz yapıyor. Maalesef o kadar çok ürün kullanmama rağmen, bu bordo rengindeki izleri hala hafifletmenin bir yolunu bulamadım. Benim bu serumu kullandıktan sonra gözlemlerime gelirsek;

  * Cildimi gerçekten yumuşacık yaptı. Öyle ki, cildimde sivilce bulunmayan yerler adeta bebek poposu yumuşaklığında oldu.

  * Cildimde gözle görülür bir ışıltı sağladı.

  * Gün içerisinde yağ ve parlama kontrolü sağladı.

  * Maalesef ki siyah noktalarıma bir çare olmadı.

  * Cildim serumu kullanırken hala daha yanak bölgemde sivilce çıkarmaya devam etti ancak eskisi gibi yoğun değildi.

  * Benim için en önemlisi ise yanaklarımdaki eski sivilce izlerimden kurtulmaktı. Çok hafifte olsa lekelerimin rengini açtı ancak tamamen yok etmedi. Tabiki de tamamen yok etmesini beklemiyordum.

  ilgili medya:
  1
  4 aralık 2020 17:05

  4

  2. bunu kuş burnu yağı, cumlaude lab acnilaude krem ile birlikte kullanmaya başladım, ilk haftamdayım. Sabah yağla patlamayan bir cilde uyandım, bunun dışında şimdilik bir etkisi olmadı. Jel gibi bir kıvamı var şişe içinden ama damlalıkla uyguladıktan sonra su gibi olduğunu fark ediyorsunuz, biraz da köpürüyor. Ben karma ciltli, çilek görüntülü ve gözenekli bir cilde sahibim ama kullandığım ürünlerle biraz bu durumu hafifletmiştim, bu ürünü de gözenek ve sivilce lekelerine fayda etmesi amaçlı aldım. Biraz süre geçtikten sonra cildimdeki etkileri için tekrar editleyeceğim. Bence pahalı bir ürün watsons gibi bir yerden temin edildiği düşünülürse. Avrupalının on birim verdiği ürüne yüz birim vermek bana koyuyor açıkçası.

  Edit:ikinci şişemi aldım. siyah nokta ve gözenek için süper şeyler yapıyor diyemem ama duru bir görünüm sağlıyor. Kuş burnu yağı ile karıştıraraj kullanıyorum, doğru olmayabilir ama böyle daha çok nemli tutuyor gibi geldi bana.

  16 aralık 2020 23:42 12 mart 2021 10:23

  3. Ürünü bir haftadır kullanıyorum henüz olumlu/olumsuz bir sonuç alamadım. Fakat popüler bir ürün olduğundan hemen ilk izlenim yorumumu yapmak istedim çünkü almayı düşünen pek çok insan var.

  Öncelikle ürün kokusuz, parfüm de kimyasal da kokmuyor, bu çok iyi. Yaklaşık 2-3 dakika içinde emiliyor, çok çabuk emiliyor diyemem. Ama yapış yapış bir hissi olmuyor kesinlikle. Emilince cilt üzerinde bir tabaka bırskmıyor. Kıvamı sudan biraz daha yoğun  ve Sürümü de kolay Fakat Biraz çabuk bitecek gibi duruyor bu sıvılığı yüzünden.

  Ambalajına gelirsek, bence çok şık. Mat bir cam şişe içerisinde geliyor ürün. Damlalıklı olması da güzel. 

  Kullandıkça yorumlarımı editleyeceğim.

  edit: kullandığım süre içerisinde lekelerimde hafifleme gözlemledim ve cilt rengim eşitlenmiş duruyor. hatta dün akşam yanağımdaki komedonlarla oynuyordum sıkmaya çalışınca yanağım kızardı, akşam bunu sürüp uyudum, sabahına hiçbir kızarıklık yoktu. yani kızarıklığı da çok iyi yatıştırıyor. akne çıkmasını engellemiyor fakat renk tonu düzeltmede, pürüzleri gidermede etkili bir ürün. tavsiye ederim.

  25 aralık 2020 11:37 19 ocak 2021 11:38


  4

  4. Fiyatı diğer ürünlerle kıyaslanınca çok kötü değil, indirimlerde yakalarsanız fiyatına değebileceğini düşünüyorum.

  Benim sivilce çıkartmaya yer arayan bir cildim var, ilk bir hafta bu ürün de her güne yeni bir sivilce ile uyanmama sebebiyet verdi.

  Fakat iki-üç hafta içinde cilt dokumu o kadar iyileştirdi ki, benim için bittikçe alınacak bir ürün oldu.

  Cildim pürüzsüz, daha sıkı ve dolgunlaşmış hissediyorum.

  Ben iki aydır her sabah nemlendiricimden önce kullanıyorum, sivilce lekelerimde bir açılma gözlemleyemedim henüz fakat ben aşırı memnunum.

  25 aralık 2020 12:39

  5

  5. yaklaşık 1 aydır ürünü kullanıyorum.

  cilt tonu eşitleme ve sivilceler konusunda oldukça başarılı bir ürün. gözeneklere etkisi de azımsanacak gibi değil. bu ürünü kullandığımdan beri yüzüm daha aydınlık, bir de sabahları daha duru ve eşitlenmiş bir cilt ile uyanıyorum artık. t bölgemde oluşan yağlanmayı da bayağı azalttı. herhangi bir şekilde hassasiyet yaratmadı.

  ürün şişede jel kıvamında gibi görünse de, yüzünüze damlattığınızda daha sıvı bir kıvamı olduğunu görüyorsunuz. çabuk emilen ve emildikten sonra da yapış yapış bir hissiyat bıramayan bir yapısı var.

  ben indirimli hali ile 97 liraya almıştım ancak indirimsiz hali ile de alırım. ürün beni ciddi anlamda tatmin etti, bittikçe alacağım bir ürün oldu. fiyat performans ürünü değil ama ülkemizde fiyat performans ürünü olarak adlandırabileceğimiz çok fazla ürün olmadığını da göz önünde bulundurunca, coğrafya kaderdir diyerek girdimi sonlandırıyorum.

  25 aralık 2020 18:08

  5

  6. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çeyreğinden az kaldı sanırım o yüzden yorumlarımı şuraya bırakayım. 

  Öncelikle cildimi biraz tanıtayım, kışın kuru, yazın kurudan karmaya dönük bir cildim var. Kakülden dolayı alnımda, reglden dolayı da çenemde sivilce çıkartıyorum ve bazıları izini bırakarak terk ediyor beni. Siyah nokta sorunum yok, komedon sorunum var. 

  süslüler daha önce hiç niacinamide serumu kullanmadım ama bunu 3 aydır her gece kullanıyorum bende hiç bir irritasyon yapmadı ama ilk defa kullanacaklar haftada 2-3 başlayıp cildini gözlemlesin yine de. Kesinlikle leke açma etkisi var tamamen gitti diyemem ama yüzümde bir ton eşitliği sağladı, lekeleri hafifletti. Yağlanma problemini kesinlikle kontrol altına alıyor yağlı ciltte elbette sonuç değişebilir ama duru, ışıl ışıl bir cilt bırakıyor. Gözenek problemine bir etkisi oldu diyemiyorum ama geri kalan her seyin bir ucundan tuttu resmen. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün ben çok memnun kaldım.

  4 şubat 2021 10:44

  7. Kendisiyle gerçek anlamda bir aşk nefret ilişkisi yaşıyorum. Öncelikle cildinin karma ve hassas olduğunu belirteyim. Bu benim kullandığım ilk niacinamide serumu dolayısıyla başka bir ürünle kıyaslayamayacağım. İlk kullanmaya başladığımda bayıldım ürüne. Daha doğrusu son bir haftaya kadar da olumlu düşüncelerim vardı. Özellikle yağlanmayı azaltmada çok başarılı, bunu söylemeden geçemeyeceğim. Sabahları uyandığımda t bölgem yağlı olurdu ama bunu kullandığım günler öyle bir sorun olmuyor. Gözenek ve siyah nokta konusunda aman aman bi faydasını görmedim. Dediğim gibi ilk kullandığımda memnunum, cilt rengimi de eşitlemişti hatta biraz. Normalde yanaklarım kırmızı olur ve ton eşitlesin diye almıştım zaten bunu öncelik olarak. Şimdi gelelim nefret kısmına: havaların soğumasıyla beraber cildimde her zamankinden fazla bir hassasiyet, kızarıklık ve yangı problemi yaşıyorum. (rozaseadan şüpheleniyorum fakat pandemi dolayısıyla doktora gidemiyorum.) bu hassasiyet yaşadığım dönemde de niacinamide'in yatıştırabileceğini düşünüp geceleri sürüyorum fakat hiçbir işe yaramıyor aksine bunu sürünce yüzümün kızarıklığı daha da artıyor, daha büyük bir alana yayılıyor ve yüzüm yanıyor. rutinimde cildimin aşırı tepki vermesine sebep olacak başka bir şey olmadığı için aklıma gelen tek seçenek bu. Olumlu tek faydasının yağlanmayı kontrol altına alması olduğu düşünülürse bu fiyata değeceğini düşünmüyorum.

  17 şubat 2021 23:37 17 şubat 2021 23:41


  8. Bir haftaya yakındır kullanıyorum kısa zamandaki etkilerini dayanamayıp yazmak istedim. Bu ürünü kullandıktan sonra ertesi gün iğne üçü kadar sivilce çıkariyor, gün içinde o sivilce kayboluyor. Nedenini hiç anlayamamakla beraber bana çok tuhaf geldi.

  Uyguladıktan sonra ciltte o anda bir aydınlık görünüm oluşturuyor.

  Yüzümde fazlasıyla 2 3 aydır gecmeyen sivilce izleri var. Bu ay bitiminde geçip geçmediğini buraya guncelleyecegim. Şimdilik bana bir etkisi olmadı. gözeneklerim aynı, cildim aynı belki hafiften kızarıklıkları azaltmış olabilir ama net olarak söyleyemiyorum. Çünkü bunun yanında kullandığım başka ürünler de oldu. Onların da bir etkisi olabilir. Ayrıca bu ürünü uyguladıktan sonra gözenekli bölgemde bir kabartı oluşuyor o da gün içinde geçiyor.

  Bende her kullanımda sivilce yaptı o yüzden kullanmayı bıraktım. Hiç Bir etkisini de göremedim maalesef

  24 mart 2021 12:35 8 nisan 2021 23:15

  9. yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum. ilk hafta sadece 2-3 gün kullandım yeni sivilce vs oluşturmayınca ikinci haftadan itibaren her akşam kullanmaya başladım. son iki haftadır da sabah akşam kullanıyorum. öncelikle cildimde epey kırmızı iz var ve ara ara bazıları tekrar aynı yerden sivilce olarak çıkıyorlar. tam da kullanmaya başladığım zaman baya bir sivilcem vardı onları çok hızlı bir şekilde söndürdü bence izden çok sivilcede daha etkili bir ürün. aynı zamanda cildim kurudur cildimi kesinlikle neme doyurdu. lekelerde o kadar çok bir açılma gözlemlemesem de cildime aydınlık ve renk eşitliği geldi diyebilirim özellikle ilk 2-3 hafta a'pieu madecassoside kremle birlikte kullanınca etkisi çok çok daha iyiydi kremim bittiği için çok üzgünüm şu an. indirim zamanı şans verilebilir bence bitince tekrar almayı düşünüyorum.

  2 nisan 2021 21:29

  4

  10. Sen bu zamana kadar nerelerdeydin gözümün nuruuuuu? 😂 maske takmaktan yüzümün her yerini sivilce bastı ve geçmek bilmedi. Ben de dermatologa gittim bana daha önce de kullandığım bir krem olan benzoxini ve yanına da munderm jeli verdi. Yaklaşık bir ay kadar düzenli olarak kullandım. Ama sivilceler geçse de izleri kalıyordu. Ben de bayağıdır radarımda olan bu ürünü denemek istedim ve gerçekten işe yaradığını da görünce aşık oldum. Rutinime direkt olarak dahil ettim. Adet dönemim yaklaşıyor ancak hala sivilce çıkarmadım. Cilt tonumu eşitledi sabahları uyandığımda yüzüm hoşuma gidiyor artık. Gözeneklere bir etkisi olduğunu düşünmüyorum belki başka ürünlerle desteklenmesi gerekir. Genel olarak karma yağlı ciltlerde sebum dengesini sağlayan, yüze aydınlık veren, sabahları uygulandığında da gün içinde parlamayı önleyen, sivilce ve izlerini hafifleten bir ürün bulmuş oldum.

  4 nisan 2021 20:07