yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (5)
  • medya (7)

  1. Beklediğimden çok daha iyi bir performansa sahip asansörlü dudak kalemi. Renk seçenekleri de gayet güzel: özellikle 07 plum rengi kırmızı - koyu bir gül kurusu arası gidip gelen ve dudakları olduğundan da dolgun gösteren muhteşem bir renk. Oldukça kalıcı ama biraz dudak kurutuyor. Asansörlü oluşu da uygulama kolaylığı sağlıyor elbette, zira tahta dudak kalemlerinde en nefret ettiğim his o tahtanın dudağa sürtmesi...

  13 eylül 2013 21:18

  2. 07 plum ve 03 scarlet renklerine sahip olduğum dudak kalemi. ben dudağımın tamamına sürüp ruj olarak kullanıyorum. baştan söyleyeyim yumuşak yapılı değiller. yani kullanmadan önce dudağınızı iyice nemlendirin öyle sürün. çünkü ben kuru dudağa süreyim derken ucunu çat diye kırdım geçen gün. (ybkz: swh ) (yazar: fifiri ) de belirtmiş. mat yapıdalar ve dudağı kurutuyorlar. iki rengi de görebilin diye sizin için sürüp görsellere ekleyeceğim. çünkü renk tarif etme konusunda başarılı bir insan değilim. (gizlinot: dur lan heyecanlandım şimdi )

  2 haziran 2014 19:06 ed.2 haziran 2014 19:18

  3. 07 plum ve 10 natural renklerine sahip olduğum dudak kalemi. dudakta herkesin bahsettiği gibi kurular ama kalıcılık olarak gerçekten çok beğendim ayrıca göz içine nude kalem arayanlar için 10 natural olanını tavsiye ederim. evet dudak kalemi farkındayım ama göz içinde de bir o kadar başarılı.

  3 haziran 2014 11:13


  4. 03 scarlet ve 10 natural renklerine sahibim. 03 scarletin sürümü gayet kolayken 10 naturalın sürümü zor. kalıcılık bakımından gayet iyiler dudakta 2-3 saat duruyor. diğerlerinin de dediği gibi dudağı kurutuyor ve nemlendirip sürünce bir sorun çıkmıyor. ayrıca kalemin sonunda kalemtraşta bulunmakta.

  29 ağustos 2014 18:08

  5. 05 biscuit rengini dudakta, 10 neutral rengini göz içinde kullandığım ucuza bulunabilecek, özellikle indirim döneminde tadında yenmeyen kalemlerdir.

  2 eylül 2014 14:37

  5

  6. anladığım kadarıyla her indirimde yeni bir rengini alacağım dudak kalemi. son indirimden 2,09 tl'ye aldım tanesini. bende 03,05,08 ve 10 numaraları var. 08'i alalı birkaç ay oluyor çoook güzel bir renk. aynı renkte henüz ruj bulamadım. golden rose velvet matte 02 aynı sandım ama o fazla pembe kaldı. bir tane daha 08 aldım bu sefer ablam için :)

  hiç kırmızı rujum olmadığı ve bende kırmızı rujun nasıl duracağını bilmediğim için bunu en az 10 lira verip denemek yerine 2 lira verip dudak kalemi alarak çözdüm. 03 numara müthiş canlı bir kırmızı. sizin için aynaya bakıp gülümsedim dişlerime baktım herhangi bir sarı efekt vermedi. tüm dudağıma uygulanmış hali görsellerde.

  05 rengini daha önce almak istemiştim ancak kalmamıştı, bu defa buldum. kahvemsi bir renk. bu da sarı göstermedi dişlerimi. rengi tanımlamak için birkaç kez daha uygulayıp aynaya bakmam gerek sanırım.

  10 numara ise ten rengi. bunu göz içi için aldım. belki dudak çizgimi belirginleştirmek için kullanırım henüz bilemiyorum.

  her birinin sürümü oldukça kolay. dudakta çok güzel kayıyorlar. 8 numarayı uzun süredir ruj gibi kullanıyorum beni hiç üzmedi. herkese tavsiye ederim. indirimsiz fiyatı 4 tl civarı.

  11 mayıs 2015 17:46

  7. ten rengi olanını göz kalemi olarak kullandım. kalıcılığından, aydınlık renginden memnundum. sürümü göz için çok yumuşak olmasa da bence bu kalıcılığını artırıyordu. kohl kalemler gibi dağıtıp baz veya far gibi kullanmak için de çok elverişli değildi. her şeye rağmen mutluydum ta ki henüz ürünün yarısını bitirmeden asansör mekanizması bozuluncaya kadar. ucuz bir ürün olduğu için çok üzülmedim. artık ten rengi göz kalemleri daha fazla markada bulunuyor, o yüzden tekrar alınacak veya peşinden koşulacak bir ürün değil.

  21 mayıs 2015 10:22


  8. Bugün ten rengi olanını göz kalemi olarak kullanma amacıyla yaklaşık 4 tl gibi bir fiyata aldım ve ilk izlenimim oldukça başarılı olduğu yönünde. Gözlerimden akmadı, yanma hissi yaratmadı ve benim için yeterli ölçüde aydınlık bir görünüm sağladı. Yalnızca asansör mekanizması biraz dandik görünüyor ancak bu fiyata o kadarı da normal sanırım. Sephora markalı ten rengi göz kalemi alacakken önce bir bunu denemek istedim ve şimdilik bu kararımdan memnunum.

  22 haziran 2015 20:58

  9. Nude olanını göz içine kullanma amaçlı aldım ama yapısı bana fazla sert geldi. Renk versin diye gözümü oyuyordum. Bir Rimmel scandal eyes nude kalem değil.

  22 haziran 2015 23:36

  10. 03 scarlet ve 07 plum renklerini %50 indirim döneminde toplamda 4,00 tl civarı ödeyerek almıştım. elimin altında bulunsun diye aldığım kalemlerdi ama eve gelip denediğimde hem renklerine hem de duruşlarına bayıldım, ikisi de dudakta mut ruj efekti veriyor. sürümleri yumuşak olduğundan genelde dudağımın tamamına uyguluyorum. 03 scarlet rengi çok canlı, güzel bir kırmızı, 07 plum rengi de daha çok vişne çürüğüne dönük kırmızımsı duruyor bende. dudağı kuruttuklarından öncesinde lip balm vs uygulamak gerekiyor. kalıcılıkları fiyatına göre başarılı, asansörlü olmaları da benim için ayrı bir artı.

  8 aralık 2015 12:23