0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. detox maskesini denedim. bi tane daha bi maskesini denedim nemlendiren bişey unutum adını.. 1 parçası bir kişiye çok fazla, iki kişiyle paylaşılması gereken maske. benden tam puan aldı. kuru cildimi çok iyi nemlendirdi, etkisini bariz bir şekilde 2 gün hissettim. kuru ciltlere tavsiyemdir. yağlılar denemesin kesin sivilce yapar

22 eylül 2015 22:09 23 şubat 2016 08:16

2. Tek paketinden 3-4 kullanımlık ürün çıktı. Cildime diğer rival de loop maskeleri kadar iyi gelmedi. Çok aşırı yaktı. Ama ardından bıraktığı his güzeldi. Cildim tepki gösterdiği için yoluma diğer türleriyle devam edeceğim.

6 mart 2016 13:59

3. içeriğinde bahçe teresi olan üründen bahsetmek istiyorum.

uyguladıktan sonra yıkanmayan, cildi yumuşatan ama cilde yedirmek için bir süre masaj yapılması gereken bir maske.

ilk sürdüğümde ben bu maskeyi çok gereksiz buldum. herhangi bir nemlendirici krem de bunun vazifesini görürdü bana göre ama sonradan fikrim değişti.

banyo yaptıktan sonra uyguladım, üzerine de güneş kremini sürüp sokağa çıktım.

uzun bir günün sonunda gözlemlediğim sonuçları beni de şaşırttı.

detoks demişler ama içeriğindeki panthenol sayesinde cildi yatıştırıp nemlendiriyor. detoksla alakası yok.

güneş kreminin altında sağlıklı bir baz oluşturdu, gün içinde nemden ya da sıcaktan hamurlaşmadı.

tahminimce bu maske güzel bir makyaj bazı olur çünkü cildin görünümünü dengeliyor üstelik silikon bir tabaka oluşturmadan yapıyor bunu.

satın aldığım fiyatı net olarak hatırlamıyorum ama 5 tl'nin altında olduğunu hatırlıyorum. hiçbir beklentim olmadan hatta sürdükten sonra gereksiz bulduğum bir ürün oldu ama cildinizin iyi görünmesi gereken uzun bir gün için makyajın altına uygulanabilecek bir maske olarak deneyebilirsiniz.

30 ağustos 2016 12:41