sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (4)
 • medya (5)

17. Dramatize rengine sahibim ve çok güzel bir nude tona sahip.Tam dudağımın rengi dahi diyebilirim bu yüzden canım makyaj yapmak istemediğinde sadece bunu sürüp çıkabiliyorum.Ancak dudak büyütme etkisini hiç göremedim,bu üzücü oldu.

12 ocak 00:18

16. amplify ve dramatize renklerine sahibim. Amplify oldukça simli, simleri dudakta belli oluyor ve dokusu gidip gloss silindikten sonra bile dudağınızda simler kalıyor. Dramatize rengini ise çok severek kullanıyorum, harika bir nude. i̇lk sürüldüğünde naneli olduğu için hafif ferah bir his veriyor. Adındaki gibi şişirici, dudak büyütücü bir etkisi yok. yapışkan değil ve nude rujların üstünde çok güzel oturuyor.

25 ekim 2018 23:41

4

15. Çoğu lipglossta olan yapış yapış his yok, sürümü ve kalıcılığı güzel bakmadan sürebilir bile, bende altın pırıltılı şeffaf olan overstate ve açık pembemsi nude olan dramatize renkleri var. Tek kötü yanı renk skalasının güzel olmayışı.

22 ekim 2018 12:07

14. Bende overstate ve amplify rengi var. İkisi de simli ve sürünce simleri hissediliyor. Dudakları büyütmediği kesin ve de kalıcılığı çok kötü sürekli tazelemek lazım. Başka bir rujun üstüne sürerken de dikkatli olmak lazım zira alttaki ruju oynatıyor. Bütün bu olumsuzluklarına rağmen amplify rengi kırmızı rujun üzerine sürülünce muazzam duruyor o yüzden aldığıma çok da pişman değilim.

21 ekim 2018 02:06

13. Çöpe gitmeyen ilk gloss rujum bu oldu. Normalde lip glossların dudağımda bıraktığı o ağırlıktan, yapış yapış histen nefret ederim ama bu sahiden hiç öyle değilmiş. Yapışkan bir his yok, ağırlık hiç yok. Blistex gibi bir lip balmdan bile daha hafif bir his bırakıyor dudakta. Nasıl anlatsam, klasik nivea lip balmlar ya da parlak bitişli rujlar gibi. Sürümü çok kolay, fırçaya fazla da ürün gelmiyor. Opaklığını da çok beğendim. Klasik balm rujlar gibi hafif mentollü. Bendeki exaggerate rengi. Tek sorunu kendime göre yanlış renk seçimi yapmışım, kahverengi/turucu makyajlarla hiç uyum sağlamıyor. Ben duruşunu beğenmedim. Dramatize rengi daha hoş geldi gözüme. Yakın zamanda onu da alacağım.

17 ekim 2018 16:59

12. 2 seneyi geçen ruj almama diyetimi haftasonu exaggerate rengini alarak bozdum. almak niyetiyle gitmedim, indirimlere bakıyordum, balm'ın bölümüne de hep uğrarırım, bu ürünlerin testerlarını gördüm. dramatize rengini denedim benim için çok açık, sevmedim ama yapısı, duruşu, yapış yapış olmayışı çok hoşuma gitti. sonra exaggerate rengini gördüm, sürdüm ve direkt kutusunu alıp kasaya gittim.

bayıldım ben buna ya, hiç yapışık değil, rahatsızlık vermiyor, sanki dudak yağı/balmı gibi, renk inanılmaz güzel, balm'ın paketlemesi zaten hoş, kısacası bayılarak aldım bayılarak kullanıyorum. insan kozmetik alışverişini bu kadar az yapınca aldığı ürün pek kıymetli, pek güzel geliyor :)

1 ekim 2018 10:25

11. exaggerate Rengine sahip olduğum ruj. Bayılarak kullanıyorum çünkü hem rengi çok güzel hem parlak hem de asla yapış yapış değil. Rüzgarda bile saçlarıma yapışmadı. Kalıcılığı iyi değil ama aynasız bile sürüldüğü için sorun etmiyorum. The balm rujlardaki klasik mentol hissi ve kokusu da yok.

24 ağustos 2018 23:06

10. Çok sıkıntılı biri olduğumdan lip glossa karşı bir set oluşturmuştum kendime fakat bu lip gloss ile ön yargımdan kurtuldum diyebilirim. Hiç yapış yapış hissi yok duruşu da oldukça güzel. Annemin başımda durup hadi gidelim hadi gidelim demesinden dolayı exaggerated rengini almak isterken extravagant rengini almışım yanlışlıkla ama bunu da sevdim hafif morumsu bir renk içinde minik altın rengi simler var ama beni rahatsız etmedi... becerebilirsem duruşunu ekleyeceğim.

21 ağustos 2018 14:11

9. Gratis indiriminden aldığım ve çok beğendiğim bir lip gloss oldu. Aslında lip gloss hiç kullanmıyordum yıllardır o yapış yapış hissinden nefret ettiğim ve mat rujları daha çok sevdiğim için. Ama bu seriyi görünce bir şans vermek istedim ve değişiklik olsun istedim açıkçası çünkü hep mat ruj kullanıyorum normalde. Hiç yapış yapış değil en çok bu özelliğini sevdim. Ben exaggerate rengini aldım ve gayet memnun kaldım. Dudağımdaki duruşunu medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
21 ağustos 2018 12:44

8. Öncelikle aramaya inanıp benzer bir başlığın lip gloss yazmayan halini bulduğumu belirteyim. Orada yazan girdilerde belirtilen seri bu seri mi tam olarak anlayamadım zira ambalaj ve renk isimleri farklı. Bunu açıklamış olup ürüne geçeyim. 

Ben bu dudak parlatıcıyı bugün girdiğim gratis mağazasında bakınırken fark ettim. Tester ürün olmadığı için internetten renklerine baktım. Dramatize isimli tatlı açık pembe rengini aldım merakıma yenik düşüp.

Eve gelip denedim. ilk gözlemime göre en sevdiğim yanı, yapış yapış olmaması. Dudaklarımı birbirine bastırdığımda o kötü his yok, renk çok çok güzel. Koku olarak balmın o likit rujlarının genelinde olan nane kokusu da yok. Büyütme etkisi gibi bir şey de yok. Ben çok sevdim yapış yapış olmadığı için. 2 rengini daha alacağım göz koydum. Fiyatı %40 indirimle 28 liraydı bu arada. 

ilgili medya:
1
20 temmuz 2018 00:15