0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. çok severek kullandığım ürün.

duş jelini biraz abartarak kullandığım için her ne kadar durulasam da tam olarak cildimden arınmış hissetmiyorum.

ben de duş jeliyle işim bittikten sonra bu eldivenleri giyip klasik hacı şakir beyaz sabunu eldivene ovuşturmak suretiyle bi güzel yediriyorum, ardından tüm vücudumu şöyle bir keseliyorum. hem içim rahat ediyor, hem de vücuduma peeling yapmış oluyorum. doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama cildim herhangi bir reaksiyon göstermedi, 3'tür kullanıyorum. zaten vücudum öyle çok hassas değil.

'direkt hacı şakir kullansana, ne uğraşıyorsun' derseniz de, bitmesi gereken dev bir duş jeli stoğum var derim. (gizlinot: swh)

not: eldivenler biraz sert, hassas ciltlere göre değil bence, cildiniz kızarıp tahriş olabilir.

4 ağustos 2015 20:06

2. Bu eldivenlerin aynısı rossmanlarda 2. 99 gibi bir fiyata satılıyor ve asmak icin kancasi da var. Oldukca saglam da. Çok memnunum. Gerçekten bilek gücüyle allah ne verdiyse kollarına bacaklarima abaniyorum sağlam bir kese oluyor :)

10 ağustos 2015 14:19

3. hey duşta kullandığım sevgili eldivenlerim.

(bkz: (no:123203))

yukarıdaki giride detayları görebilirsiniz.

Sevgiler!

10 ağustos 2015 14:37


4. Hiçbir işe yaramayan eldivenlerdir. Onun yerine kese kullanırım daha iyi. Zaten the body shop'un ürünlerini pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim, yves rocher çok daha kaliteli.

10 ağustos 2015 20:12

5. Klasik keseleri senelerdir çok severek kullanan ama nedense o ipekli keselerin zamanla renk atıp sabitleşen kötü bir kokusu oluşuyormuş gibi geldiğinden; Rengini de fikrini çok severek aldığım ve fakat çok hassas davranmama rağmen bütün cildimi alerji yapan body shop turkuazlıklarıdır. (Yani benimkiler turkuazdı) bütün vücudum kabarıp alev alev yanıp kaşındı; neredeyse hiç bastırmadığımdan kullanılan materyale hassasiyet geliştirdim diye düşünüyorum. 3 gün soğuk su ve saf defne sabunlarıyla yıkanıp aloe veraları avuc avuç sürdüm de yangısı zor geçmişti. (Doktor bakmadan "tahriştir, lipo sür" deyip yolladı sağolsun)

Boyladılar tabii çöpü. Bu da böyle bir anımdır.

16 kasım 2015 06:24 ed.25 ocak 2016 00:21