yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (20)
  • medya (1)
  1

  27. Ürün, gözenek görünümünü azaltma, cilt tonu eşitleme iddiasını asla karşılamadı. Ciltte emilmediği gibi yüzüme her sürdüğümde sivilceye hatta kistik sivilceye sebep oldu. yüzünüzü yağlı yapış yapış hissettiriyor. Ürünü kullandığımda yüzüme dokunmuyordum yapış yapış hissinden dolayı. Batikon gibi kokuyor. Bazıları niasinamidin ilk zamanlar sivilce yapabildiğini ama zamanla geçeceğini söylemişti ama bu ürünü yarılamış olmama rağmen sivilce problemi devam etti. Ürünü asla önermiyorum tamamen para israfı. Çöpe gidiyor.

  12 şubat 15:17

  1

  26. niacinamide seven cildim için aldım, sivilce yaptı. yerli ürüne karşı olan önyargımı kuvvetlendiren bir ürün oldu.

  9 temmuz 2023 11:56

  25. ben iki şişe bitirdim.gerçekten büyük gözeneklerim vardı ve ilk şişe bittiğinde gözle görülür şekilde küçülmüşlerdi.lekelerime de iyi geldi,minik sivilceleri söndürüyor.benim açımdan olumsuz olan tek kısım gece sürüp sabah uyandığımda burnumun üstünde normalden fazla yağlanma yapmasıydı.

  8 haziran 2023 23:14


  24. Öncelikle rengi koyu. Paketi açtığınız gibi korkmayın sakın. Niacinamide'ın çok yönlü bi içerik olmasından dolayı almıştım ama hata etmişim. Ürün üzerinde de yazıyor zaten "yağ dengeleme" üzerine olduğu. Yani daha çok yağlı ciltlere yarayacak bir serum olduğunu belliye diyor. Bu tür ifadeler bize yol gösterici oluyor çünkü formülasyonu buna göre hazırlanıyor. (Aldıktan sonra araştırıp öğrendim) Üzerinde yaşlanma karşıtı, antiage etkili, aydınlık etki vs gibi şeyler yazsaydı işte tam da benim aradığım özellikler olacaktı ama yok. Bana göre olmadığından cildimi gerdi de gerdi resmen. Hata benim bir şey demiyorum ama yanında hyluronic asitli serumunu da almıştım. Onu da tek başına dahi kullansam nem anlamında hiç bir şey hissettirmediği ve sivilceye sebebiyet verdiği için the purest solution'dan vazgeçtim. Taa ki bi ürünü daha çıkar, herkes adından söz eder; o zaman belki denerim yine. 

  1 haziran 2023 13:20

  1

  23. The purest'in birkaç ürününü denedim ve hayatta bir daha almayacağım bir marka ama bu serum hakkında yorum yapmak istedim.Cildiniz karma veya yağlıysa kesinlikle hiçbir vaadi gerçekleşmiyor aksine cildi batırıyor.İlk kullandığım zamanlar acaba fazla sürdüğüm için mi bu kadar kötüleşti cildim dedim,kullanım miktarını en aza indirdim.Yine de bir faydası olmadı.Cildimde komedon problemi var,zorla yok etmişken tekrar çıkardı,sivilce problemi ara sıra yaşarım ama bu ürünü kullandıktan sonra birden cildim sivilce yuvasına döndü.Ve gerçekten kokusu berbat bir ürün,kokusuna kalsa bir daha yüzüme sürmem.Lütfen şu markanın hiçbir ürününü övmeyin paranıza değmez.

  1 nisan 2023 22:15

  22. sonbaharda burnumda beyaz ve siyah noktalar çıktı ve yanak gözeneklerim büyüdü. siyah nokta ve gözeneklere iyi geldiğini duyunca aldım. çift aşamalı temizlikten sonra geceleri bu bölgelere sürdüm. yaklaşık bir haftalık düzenli kullanım sonucunda yüzümde iri iri ağrılı sivilceler çıktı. çift aşamalı temizlik ürünlerim hariç bundan başka ürün kullanmadığım için sorumlusunun direkt bu serum olduğunu anladım. the purest solutions'ın bha toniğini de kullandım o da vasat bir ürün. bundan sonra fransız dermokozmetiği muadili ürün aramayacağım maalesef :(

  13 aralık 2022 16:44

  21. markanın birçok ürününe şans vermeye çalışmış olsam da hiçbirinden verim alamadım. ürünlerinin çok fazla reklamı yapıldı. bunlardan etkilenerek birçok ürününe şans verdim ama yok, bende hiçbir işe yaramıyor. durum bu serum için de aynı oldu. vadettiklerinden biri bile gerçekleşmedi.

  10 kasım 2022 17:24


  1

  20. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve cildimde inanilmaz sivilcelenme oldu...

  5 kasım 2022 12:32

  19. Ben bu üründen çok memnunum hatta 2. Şişeyi de aldım. Cildimde gözle görülür bir şekilde iyileşme söz konusu. Herhangi bir iritasyon yaşamadım. Sabah akşam cilt bakım rutinim içerisinde kullanıyorum.

  11 eylül 2022 13:55

  2

  18. Yerli markayı destekleme fikri çok hoşuma gittiysede maalesef serumu bende sevemedim. Ben üç haftadır sadece akşamları uyguluyorum. Beklentim tamamen gözeneklerimin görünümü hafifletsin daha berrak bir cilt bıraksındı fakat üç haftadır cildimde herhangi bir değişiklik gözlemlemedim. Gözeneklerim bir miktar belirsiz hale gelse de bunu yapan aha bha peelingi. Bu üründen hiç bir fayda görmedim. Yağlanma dengelenmedi. Sürmekte keyifli değil yapış yapış bir tuhaf oluyor yüzünüz. Kullanıp bitirip markanın diğer serumlarına şans vereceğim ne yazık ki daha da bunu almam

  14 mart 2022 23:26