yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (37)
  • medya (1)

  1. Testerını 1 defaya mahsus olmak üzere yüzüme uyguladım. Biraz yoğun uyguladığımdan sanırım hafif kaşındırdı. Kıvamı sudan ziyade jel gibi ve  nemlendirmesi başarılı. 

  27 mart 2018 21:14

  2. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Pompasını iki kere sıkıp, az bir miktarda ürün alıyorum. Nemlendirme konusunda oldukça başarılı. Gün boyu etkisini sürdürüyor.

  28 mart 2018 14:16

  3. Ürünü , hyolünorik asit ve termal su içermesi sebebiyle çıkar çıkmaz aldım.Genelde çok araştırmadan aldığım ürünler fiyasko çıkar fakat bu ürün istisna oldu..hem klasik nemlendirici gibi kavanozda değil yani tırnaklarımı kreme bulamıyorum, hem de krem yapısı yok yani jel kıvamında ...sürer sürmez cildim su içmiş gibi hissediyorum..hemen emiliyor extra bir şeye ihtiyaç duymuyorum...1 haftadır kullanıyorum izlenimlerim böyle ama bence yaz için Harika bir ürün...hele o sıcaklarda yüzüme tereyağı sürmüşüm  gibi hissettiren kremlerdense..

  29 mart 2018 13:51


  4. Mamacım'dan yaptığım alışverişte gelen testerlardan birisi de bu nemlendiriciydi. Bütün cilt tiplerine uygun olan ürünlere karşı biraz ön yargım var açıkçası çünkü bana pek yaramıyorlar. Ama bunu testerdan denediğim kadarıyla beğendim. Ilk sürünce bi yapış yapış kaldı yüzümde ama 2 dakika içersinde hemen emildi o ferahlık hissini sevdim. Içeriğinde alkol, paraben, parfüm hiçbirisi yokmuş. zaten çok az şey var listeye bakıldığı zaman, %89 u da mineralize sudan oluşuyormuş. Daha çok yaza uygun hafif bir nemlendirici özetle.

  ilgili medya:
  1
  13 nisan 2018 15:19

  5. Vichy nin çıkarttığı yeni %89 unun mineral sudan oluştuğunu söylediği nemlendirici.

  Benim cildim kurudur bazen t bölgem yağlı olabiliyor o kadar. İlk sürünce bir değişik yapışık oluyor denilmiş bende katılıyorum ancak sonrasında tamamen emilince hiçbir şey kalmıyor. Büyük ümitlerle kullanmaya başladım ancak ben alnımdaki yeni sivilceleri buna borçlu olduğumu düşünüyorum. Tekrar denicem kullanmayı umarım başka sebeplerden çıkmıştır o sivilceler :(

  13 nisan 2018 16:12

  5

  6. Önce tester.ını denedim tester bitmeden hemen aldım ve bayıldım. Gerçekten çok hafif hem yaz hem kış için uygun hatta bu ne işe yarıcak kesin param boşa gitti derken baya baya cildimi neme doyuruyor, kıvamından dolayı sürümü aşırı eğlenceli. Cildimin pek ihtiyacı olmasa da yaş itibariyle ufaktan bu tarz yoğun nemlendirme özellikli serum arayışıma son verdi. Sadece geceleri sürüyorum ama sanki yüzüm sabah kalktığımda tatlı bir dolgunlukla uyanıyorum. Daha ne olsun ne isterim ki?

  13 nisan 2018 16:15

  7. Bende içindeki asit ve termal su sebebiyle almıştım çıkınca. Herşeyden önce ambalajı inanılmaz guZel ve kullanışlı. Sanki aşırı pahalı bir marka kullanıyormuşsun hissi veriyor insana. İlk sürdüğünüzde aşırı ıslak bir his olusuyor cildinizde ama emilince geçiyor. Cildime herhangi olumlu bir etkisi olduğunu söyleyemem çünkü sadece bu ürünü kullanmıyorum. Gece nemlendirmesi icin aldım ben. İçinde asit olduğu icin gündüz sürmeye cesaret edemiyorum açıkcası ne olur ne olmaz. Bittikce alır miyim sanırım alırım gibime geliyor 

  yıllar sonra gelen edit: almayın !! yüzümde küçüklü büyüklü bir sürü sivilce ve kapalı komedon çıkardı. su bazlı bir ürün olmasına rağmen nasıl böyle bir etki yarattı bilmiyorum ama hala onun çıkardığı sivilceleri,komedonları geçirmeye çalışıyorum.

  13 nisan 2018 16:18 28 mart 2020 12:19


  8. yaklaşık iki haftadır kullandığım nemlendirici. aslında bundan önce ani bir gaza gelişle incelemeden (gbkz: loreal paris nem terapisi aloe vera suyu) almıştım ama yoğun kokusu ve silikonlu olduğunu öğrenmek beni biraz soğutmuştu. o yüzden bunu alınca nem terapisi ikinci planda kaldı maalesef.

  yıkadıktan 1-2 saat sonra şıkır şukur parlamaya başlayan t bölgem yüzünden zaten hemen yağlanan yere krem sürmek içimden gelmediği ve dolayısıyla krem formlarıyla pek istikrar tutturamadığım için su bazlı jel bir şeyler arıyordum. aslında bunu da yine ani gaza gelerek ama bu sefer neyse ki içeriğini araştırıp aldım. bende sivilcelenme ya da ekstra bir yağlanma yapmadı(gizlinot: zaten kendi halinde yağlanıyor :/). dediğim gibi krem sürmeyi oldum olası sevemediğim için bunu keyifle uyguluyorum, su gibi pek ferah. bittiğinde tekrar alırım ilerleyen günlerde bir anlaşmazlık yaşamazsak.

  25 nisan 2018 19:12

  9. Yeni nemlendiricim. Cildimi mutlu eden bi ürün oldu. Sürdüğümde bunu çok net hissediyorum. Ne çok yağlı, ne az. Tam kıvamında. Ilk surmede 5 saniye filan yapışkan his bırakıyor, sonrasında geçiyor.

  30 nisan 2018 01:10

  10. tüm yüzümü yağlandırdı.

  cildimde sadece bu ürünü kullandığım için eminim, su gibi ürünün yağlandırması şaşırtıcı gerçekten.

  28 mayıs 2018 09:44