4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. waterproof ve normal şeklinde 2 çeşidi olan, very black renginde maskaradır. küçük, plastik fırçasıyla kirpikleri uzatmayı vadeder.

geçenlerde 8.90 tl indirimli fiyatıyla (gbkz: gratis)'ten aldım bu maskarayı. maskaranın normal ve waterproof çeşitlerinin ambalajında hiç fark yok ufacık bir "hydrofuge" yazısı haricinde. o yüzden ben farketmeyip normalini aldım. ama farketsem kesin waterproof olurdu seçimim.

yapısı oldukça sıvı ve bende kirpikleri biraz belirgineştirip güzelce ayırmaktan başka bir etkisi olmadı. yani öyle etkileyici bir uzatma işlemi yapmadı. hele hacim kesinlikle vermedi ki öyle bir iddiası da yok zaten. fırçası da sert geldi biraz ve sürerken kirpik diplerimi acıttı hafiften.

17 eylül 2015 18:31

2. bende waterproof versiyonu olan ve aşırı yağlı yves rocher göz makyaj temizleyicisiyle bile çıkmayan inatçı maskara. hem gün içinde göz altlarıma akıyor hem de silmeye çalıştığımda çıkmayıp bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor. dün akşam elimde başka maskaram olmadığı için kullandım. Tahminen perşembeye kadar gözümden akmaya devam edecek. illet.

8 ağustos 2016 12:23

3. Zibilyon tane maskara denedim yine elim buna gidiyor. Fırçası ince uygulaması çok kolay. Kolayca diplere girilebiliyor. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve upuzun yapıyor. Günlük makyaj için benim gibi aşırı yoğun kirpik aramayanlardansanız ideal. Daha yoğun ve dolgun kirpikler istediğimde ise diplere ilk katı başka bir maskara ile uygulayıp üstünden mutlaka bu maskara ile geçiyorum. Biteni ise temiz fırça olarak kullanıyorum. Sevmeyenler için önerim temiz fırça olarak kullanmaları. Anlayacağınız gerçekren çok seviyorum.

6 ağustos 2017 00:37 6 ağustos 2017 00:38


4. Bu ürünün kabımı dersiniz kutusumu dersiniz bilemem ama moru beni benden alsada, ne yazık ki organizerimde görüntü olarak kalmaya devam edecek. Kirpiklerimi birbirine yapıştırdı, örümcek ağı gibi dolaştım bi kaç saat. Ve tabii ki asla kolay çıkmıyor, tamam waterproof ama, bu kadar da olmamalıydı.

8 haziran 12:54

5. Göz kapaklarım yağlı olduğu için birçok maskarayı sürdükten bir saat sonra göz kapağıma çıkmış oluyor ama bu maskarada asla öyle bir şey yaşamadım.kirpiklerim çok cılız ve kısa bu maskara tek tek ayırıp uzatıyor bende bile etkili olduysa gür kirpikleri olanlarda kim bilir neler yapar :) fırçası ince,düz,silikon fırçalardan bu sayede çok kolay sürülüyor.günlük maskara arayışındaysanız bakın derim süslüler.

10 temmuz 19:14 11 temmuz 10:43