yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • oylar (35)
  • medya (3)
  5

  96. Neredeyse 10 sene boyunca düzenli aralıklarla aldığım -arada başka ürünler denesem de kendisine geri döndüğüm- çok sevdiğim masakaraydı. Artık kaldırmışlar. Onun yerini hangisi tutar bilmiyorum. 

  17 ağustos 11:29

  5

  95. Bana kalırsa genel olarak maskarası güzel bu markanın. Ben sexy pulp'tan birkaç adet kullandım. Doğum günü indirimlerine denk getirip aldığım çok oldu. Fırçası çok güzel, tek tek ayırıp hacim verir. Tabi ki kirpik yapınıza göre. Tek sevmediğim tarafı çabuk kuruması. Ama sizi gün boyu idare eder ve temizliği kolaydır. Ben de sonrasında çıkan muadillerini denedim ve yazımın başındaki yere geldim. Maskara sürme konusunda başarılı olamayanlar için bence oldukça kullanışlı. Kendisi raflardan indi ama benzerleri mevcut.

  12 ağustos 20:53

  3

  94. Uzun ve kıvrık ama seyrek kirpikli biri olarak kullandığım ve memnun kalmadım maskaradır. neyse ki üretimden kalkmış da bir daha denk gelmeyeceğim.

  yves rocher'in çoklu alımlarda maskara hediye ediyordu ve hacim verdiği için özellikle sexy pulp maskarayı seçmiştim. bir ürün bu kadar mı yokmuş gibi durur, yani yok ama yok yani, bir etkisi de yok. daha önce hacim veren ama yokmuş gibi (no makeup gibi) olan deborah'ın (link: https://www.suslusozluk.com/deborah-milano-volume-care-lash-creator-maskara lash creator) maskarasını kullanmıştım ve memnun kalmıştım, fırçaları benzediği için bu üründen de benzer bir performans bekliyordum ama maalesef öyle bir şey olamadı. çok daha ıslak ve akan bir formulü var. memnun kalmadım, önermiyorum.

  10 ağustos 18:41


  5

  93. yaklasik bir bucuk- iki yil önce yves rocher'den alisveris yaptiktan sonra minik bir paket icinde verilen hediyelerden biriydi. bu ara cok sik kullaniyorum özellikle yorumlayayim demisken üretiminin durduruldugunu ögrendim ve gercekten üzüldüm. kirpikleri mis gibi tek tek ayiran tam kivaminda bir maskara kendisi. tek sikayetim cok bulasiyor alta, üste, kenarlara ve bazen hafif terlesem falana akiyor göz altlarima. bir kere hafif ciseleyen yagmurda ofise yürümüstüm, geldigimde pandaya dönmüs halde buldum kendimi. buna ragmen memnunum bu maskaradan. 2020 Kasim ya da aralik'ta almama ragmen 2022 mayis ayinda hala ilk günkü gibi rengi ve kivami.

  17 mayıs 14:40

  92. Kahverengi maskara arayışım sırasında tesadüfen bulduğum maskaramdır. Kirpiklerim uzun ancak kıvrımsızdır, bu maskara o kadar doğal bir kıvraklık sağlıyor ki kirpiğim olduğunun farkına varıyorum. Rengi de inanılmaz doğal, siyah maskaraların sertliğini kırıyor. Lifting etkisi yaratacak kahverengi maskara arayışındakiler mutlaka baksın. 

  2 aralık 2021 12:48

  4

  91. kahverengi olanından 2 şişe bitirdiğim maskara. kirpikleri tek tek ayırmasını ve doğal bir duruş vermesini seviyorum. uzatma ve hacim verme konusunda pek iyi değil, o nedenle tam günlük kullanım maskarası olduğunu düşünüyorum.

  22 mayıs 2021 12:12

  5

  90. Ne yazık ki üretimden kaldırılmış olan maskaradır.

  Kahverengi olanını çok severek günlük maskara olarak kullandım. Asla dökülme yapmıyor, günlük olarak yeterli hacim veriyor. Günlük maskaraların çok zor çıkmasından hoşlanmıyorum ancak kolay çıkan maskaralarda da bulaşma/dökülme sorunu yaşayabiliyorum. Bu hem bulaşma dökülme yapmayan hem de kolay çıkan bir maskaraydı.

  Yerine benzer fırçalı maskaralar gelmiş ancak kahverengi renk seçeneği maalesef ki yok. Yves rocher'in hangi ürününü beğendiysem üretimden kaldırılıyor; önce lilas mauve parfüm, sonra papatyalı temizleme yağı, şimdi bu maskara. Müşterilere inat beğenilen ürünleri kaldırma politikaları var sanırım.

  9 mayıs 2021 16:41 9 mayıs 2021 16:41


  89. güzel uzatıyor ama çabuk kurudu kullanımla ilgili olabilir

  24 kasım 2020 23:25

  4

  88. Yeni aldım ekstra siyah olanını. Daha önce too faced better than sex, kiko extra sculpt, loreal paradise gibi benzer fırça yapısına sahip olan birkaç ürünü denemiş ve sevmiş biri olarak yorum yapacağım. Bunun da fırçası iyi, baya baya iyi. Fırçası tutuş olarak Kikodan bi tık iyi diyebilirim hatta kikonunki devasa bisey cünkü uygulamada zorluk açısından. Orta kısmını kirpiklere yapıştırıp kavratarak uygulamak için ideal. Bu sayede hacim de veriyor gibi geliyo bana.Tane tane ayırıyor, yapıştırmadığı ve topaklanmadığu için kat çıkmaya müsait ancak çabuk kuruyor ona dikkat edilmeli. Genel olarak olumlu ilk izlenimlerim. Biraz daha otursun maskarası o zaman daha net yorum yapabilirim tabi . 

  20 kasım 2020 20:25 20 kasım 2020 20:30

  87. Çok sevdiğim maskara. Düşük ve ince kirpiklere sahibim ve illa ki kirpik kıvırıcı kullanıyorum. Çoğu maskarayı da sürdükten sonra kirpiklerim aşağı düşmeye başlıyor. Fakat bu maskara gün boyu kirpiklerimi havada tutuyor. Uzatıyor ve ayrık gösteriyor. Elim hep bu maskarayı almaya gidiyor

  3 ekim 2020 20:50