4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Evede 24-25 liraya almıştım diye hatırlıyorum bu toniği. Aslında toniğim vardı ama seyahata giderken pratik fısfıslı şişesi, içeriği, benim için yeni bi marka olması ve gözenek sıkılaştırma özelliği cezbedici oldu.

Haftada 3-4 kere sabahları makyajdan ve nemlendirmeden önce yüzüme sıkıyorum. Ben kokusundan rahatsız olmadım, tek kötü özelliği de parfümlü olması. Ne diye bu kadar parfüm koyarlar anlamam ama koku hassasiyetiniz varsa rahatsız olabilirsiniz.

Kardeşimin akneli bi cildi var. Arkasında da akne lezyonlarını rahatlatır diyo ve bu vaadini gerçekleştirdiğini söyledi. Ayrıca cildi rahatlatıp çok iyi temizliyo. Tonikten sonra yüzüme baktığımda daha aydınlık duru bi cilt görüyorum. Ek olarak bu markaya en çok güvenme sebebim eczane markası olması.

23 mayıs 2017 21:56 23 mayıs 2017 21:58

2. Neredeyse bir hafta olacak kendisini kullanmaya başlayalı. Bence bu ürün benim cildime iyi geldi. Aktif olarak sivilce çıkarmıyorum ama etkisini sevdim. Yüze güzel bir yumuşaklık ve his bırakıyor. Hoş bir kokusu var,parfümlü sanırım. Bu tür kokulardan rahatsız olanlar sevmeyecektir. Onun dışında bende sivilce vs yapmadı. İçeriği de doğal. Ha omg cildim muazzam!! Mı yaptı hayır ama bunu sürdüğümde cildimi temiz ve arınmış hissediyorum. Watsons ve rossmanlarda satılıyor bildiğim kadariyla. 24 tl civarı bir fiyatı var.

20 nisan 00:27

3. Rossmanndaki güzellik uzmanı tavsiyesiyle 25 liraya almıştım. Hatta kadın yanında manuka tree peeling testerlarından da verdi. 2 ay düzenli kullan pürüzsüz bir cildin olacak diyerek. 2 ay sonrasından yazıyorum: Sivilcelerime iyi gelmedi, sıktıktan sonra yüzümü ve gözlerimi çok yaktı. Temizlemesi çok iyi sayılmasa da (gizlinot: Yves rocherin yeşil toniginin yaninda ) fena değildi. Tekrar alır mıyım almam. O fiyata daha iyi tonikler alabilirim

6 mayıs 11:28


4

4. Ben bu ürünü gerçekten beğendim. Rossmandan geçenlerde 15tlye aldım. İçeriğine baktım, gözüme iyi gözüktü. Öncelikle daha önce bir tonik deneyimim yok, rosense’in gül suyunu kullanıyordum. Ancak bir yılı aşkın süre düzenli kullanmama rağmen bana hiçbir faydası olmadı, sadece ferahlattı. Öncelikle bu ürünün fısfısı başarılı, yüzünüze eşit derecede dağıtıyor ve tek sıkışta az ürün veriyor. Bu iyi bir şey, istersem bir fıs daha fazladan sıkıyorum, tek seferde çok fazla ürün gelmesini sevmiyorum. Kokusu da bana kötü gelmedi, temizlik hissi veriyor. Bu toniğe başladığım ilk günden itibaren cildimin biraz daha canlı gözüktüğünü, gözeneklerim az daha küçüldüğünü  ve sivilcelere de az biraz daha iyi geldiğini farkettim. Cildi düzene sokmaya yardımcı ek bir ürün benim gözümde. Şimdi ben böyle söyleyince mucize beklemeyin tabiki. Bu bahsettiğim etki büyük bir etki değil. Hepsinden az az vaadini gerçekleştiriyor, ama o az bile benim için büyük bir adım. Artık yüzüm çok daha pürüzsüz ve güzel gözüküyor.

26 mayıs 01:44

5. cildimi temizledikten sonra oluşan gerginliği almada başarılı, herhangi bir alerjiye irritasyona sebep olmayan bir tonik. hoş bir kokusu var. aman aman dedirtecek cinsten bir şey değil ama en azından gözenek tıkamıyor, sivilce çıkarmıyor. pek de bilinçli olmayan bir şekilde salisilik asit solüsyonu ekledim, birkaç haftadır kullanıyorum, herhangi bir şey değişmedi bozulma olmadı yapısında. ama yüzümde sanki yağı teri tıkayan bir katman varmış gibi hissediyorum iki üç fıs sıktıktan sonra. olmasa da olur bi tonik yani.

10 temmuz 17:27 10 temmuz 17:35