yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (15)
  • medya (0)

  1. Bugün gratisten zannediyorum 15 liraya aldığım dipliner.

  Alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey sanırım şu: mat ve parlak diye ikiye ayrılıyor. Ben mat olanı aldım. Ürünü şöyle yorumlayayim: Hani flormarda ünlü mat bir dipliner vardır. Fırçası incedir sürmesi gayet kolaydır kuruduktan sonra mat durur falan. Işte bu dipliner Ona çok benziyor. Bugün elime ikisini Yan yana sürdüm siyahliklari ve matliklari bire bir aynı. Sürmeyi becerebildim bu benim için en önemli noktaydi. Fiyatı baya uygun. Duruşunu çok sevdim. Fırça düzgün olduğu için de güzel sürdüğünüz zaman pürüzsüz bir çizgi oluşmuş oluyor. Özetle bu fiyata baya iyi dipliner. O fırça şekline ve o matliga flormar dışında alternatif olması açısından da tavsiye ederim.

  3 mayıs 2019 19:34

  2. Sürer sürmez göz çevremde hassasiyete neden oldu. Fırçası çok kolay bir uygulama sağlasa da gözümden olmamak için kullanmıyorum. Bir de parçalanıyor sanki, öyle bir izlenim aldım 1 kerelik kullanmamda.

  27 mayıs 2019 01:06

  5

  3. Uygun fiyatlı olmasından dolayı çokça dikkatimi çeken bir ürün oldu.

  Siyahlığı gayet güzel. Ucu gayet ince ve sürümü kolay.

  Kalıcılığı da gayet iyi, gece baktığımda silik bile durmuyordu. Ancak alırken mat mı parlak mı dikkat edilmeli.

  Bitince tekrar alacağım bir ürün fiyatına göre çok iyi, öneririm.

  21 haziran 2019 16:18


  4. Dipliner arayışındayken mağazada deneyip bir tane kaptım.Maalesef yağlı ve düşük göz kapaklarım var.Çoğu dipliner göz kapaklarımda sadece 3 4 saat durabiliyor.Şanslıyım ki bu ürün arayışımı büyük ölçüde bitirdi.Mat olanından aldım.İnce kalem gibi bir ucu var.Tamamen mat siyah renk vermesi fiyatına göre harika diyebilirim.Göz kapaklarımda 6 7 saat arası durdu.Bitince yenisini almayı düşünüyorum.

  4 ağustos 2019 22:56

  4

  5. kullandığım en uygun fiyatlı ve etkili göz ürünlerinden diyebilirim. gayet kalıcı fırçası çok güzel incecik yapıyor rengi de simsiyah tam istediğim gibi fakat dikkat edilmesi gereken olay mat ve parlak seçeneklerine dikkat etmek bendeki mat olanı ve gayet başarılı olduğunu düşünüyorum biterse kesinlikle tekrar alacağım ürün

  4 eylül 2019 19:52 7 eylül 2019 23:54

  5

  6. uzun zamandır eyeliner kullanmıyordum. el alışkanlığım vs. gitmişti tamamen ama bu eyelinerla tanışınca hiç problem yaşamadım. sürümü çok kolay. simsiyah ve akma yapmıyor. indirimde 8-9 tl gibi bir fiyata almıştım. çok memnunum.

  22 ekim 2019 14:25

  5

  7. Son zamanlarda aşırı memnun kaldığım yegane makyaj ürünümdür. Aylar evvel, Gratis'ten almıştım hasbelkader. Bunca zaman ürünün yapısında herhangi bir bozulma olmadığı gibi ilk günkü performansını korumaktadır. Kalıcıdır ve buna rağmen kolayca temizlenmektedir.

  30 kasım 2019 00:59


  1

  8. Kendisini gratisin meşhur yüzde 50 indiriminde 8 tlye edinmiştim. Elimde denediğimde matlığı ve siyahlığı çok hoşuma gitmişti, fiyatı da uygun olunca dedim ben bunu alayım. Ertesi gün daha ilk kullanımda fırçasının ucu tüylendi ki bu bir eyeliner'da en sevmediğim şeydir eyeliner çekmeyi eziyete dönüştürüyor çünkü. Buna ek olarak kalıcılığı çok zayıf. Günlük makyajımda eğer eyeliner kullanıyorsam gözüme far bazı dahil uygulamıyorum öyle hoşuma gidiyor. Bir gün bu şekilde denedim 2 saat sonra sol gözümdeki kuyruk yok olmuştu. Biri düz diğeri kuyruklu eyeliner'la kim bilir kimlere yakalandım...  

  Bu nedenlerden ötürü asla önermiyorum. Piyasada çok daha güzel eyelinerlar mevcut

  12 aralık 2019 20:48

  9. eylül ayında yanlış hatırlamıyorsam 13-16 lira gibi bir fiyata almıştım ve hâlâ kullanıyorum. 

  fırçası keçe uçlu ve çok sert değil çok da yumuşak değil kontrol edilebiliyor. 

  rengi mat ve siyahlığı güzel ben sevdim. 

  ve yaklaşık 12 saat deneyimleme imkanı buldum herhangi bir yerden akma yapmadı ve parçalanmadı. 

  kalem şeklinde olanını merve kutlu baya övüyor denemek için onu aldım bu bitince onu deneyeceğim ama büyük ihtimal yine bunu alırım çok sevdim, eyeliner çekmeyi hiç beceremem gözlerim küçük ince çekemiyorum, ama bununla çok güzel çekebiliyorum. tavsiye ederim 

  11 şubat 2020 17:25

  10. Beaulis'in en sevdiğim ürünlerinden biridir kendisi. Eyeliner konusunda tecrübesiz olan ben, bu ürün sayesinde simsiyah incecik eyeliner çekebiliyorum. Göz kapaklarım yağlı olmadığı için bazsız kullanıyorum. Parmağımı gözüme sokmadığım sürece gün içinde bozulma, akma olmuyor. Tam bir f/p ürünü, hele bir de indirimdeyse tadından yenmez.

  18 nisan 2020 03:13