yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (10)
  • medya (2)

  1. İçeriğinin yüzde 98 doğal yüzde 22 organik olduğunu iddia eden göz çevresi kremi. Ürünü bir haftadır kullanıyorum ve memnun kaldım. Yaşlanma karşıtı ya da çizgileri geçirecek bir ürün değil fakat göz çevresi kuru olan süslüler için nemlendirmesi gayet başarılı. Yalnız ürün emildikten sonra göz altlarında nemli - ıslak arası bir bitiş sağlıyor. Bu yüzden makyaj altında mat kırışıklıklara dolma yapmayan concealer kullananlar beğenmeyebilir. Fakat ürün çok iyi nemlendirdiği için concealerın kuru parça parça olmasını ve ya çizgilenme yapmasını engelliyor.

  9 mayıs 20:16

  2. Çok yumuşak dokuda bir krem. Göz çevresini yumuşacık yapıyor, ancak Bu kremi gözüme sürdüm, yarim saat sonra makyaj yapıp dışarı çıktım. 10 dakika sonunda yüzüm bütün kremi kustu, makyajımın dağılmasını geçtim bulamaç oldu ve yanaklarıma kadar tüm krem ve üzerindeki makyaj indi. İlk defa bir kremle boyle bir olay yaşadım. Geceleri kullanmak için iyi ancak gündüz asla ve kat'a kullanılmaması gerekli bence.

  3 ağustos 17:58

  4

  3. Bir aydır kullanıyorum. Boyutu ve fiyatı avantajlı bir ürün. Çok kuru göz çevremde yeterli olmadı ama bence bir çok kişi için nem seviyesi yeterli olacaktır. Benim normal olmayan bir kuruluk seviyem var. Pul pul göüntüyü alıyor. Hızlı dağılıyor. Makyaj öncesi kullanımı başarılı bir ürün. Bazı günler gözümü yakıyor sebebini anlayamadım ama sadece bazı günler yapıyor bunu. İsana göz dudak serumu ile birlikte kullanıyorum. İndirimde yakaladıkça alırım. Gündüz kullanımı için beğeniyorum.

  1 ekim 09:51

  4. Yorumlardan etkilenip bir anneme bir kendime aldım annem memnun ancak benim göz çevremi nasıl irrite etti anlatamam. Tek başına 3 kez denedim aynı bilmeden 2 kez de farklı esansın üzerinde kullanmıştım yine aynı. İçeriğinde her ne varsa asla anlaşamadım el kremi olarak kullanmayı düşünüyorum.

  6 ekim 22:26

  5. İkincisini kullandığım göz kremi.

  25 ml ve indirim zamanı 20 TL gibi bir fiyata düşüyor.

  Her gece uyguluyorum. Beklediğim nemlendirmeyi sağlıyor. Yaklaşık 1, 1.5 ay gidiyor. İçerik olarak da beni memnun eden bir krem.

  14 ekim 04:05

  5

  6. Bugün aldım. Yüzde elli indirim vardı. Madem doğal, deneyeyim dedim.

  Gözüme henüz kullanmadım, elimin üstüne denedim sadece. Elimin üstünü yağsız bir şekilde nemlendirdi.

  Yalnız kendisi tüpte ve tüp tasarımı b.k gibi. O kutunun içinden çıkan bu olmamalıydı..

  25 ml olması ise beni neselendirdi. Kendimi aşırı kâra geçmiş hissettim, ilkel hislerim coştu

  Kullanınca editleyecegim

  16 ekim 20:28

  5

  7. tanım: limonlu puding gibi kokan; 25 ml. hacmiyle bu zamana kadar denediğim tüm göz kremlerine göre hacmen büyük ve az kullanımına rağmen yeterliliği sayesinde oldukça bereketli olan; göz çevresini nemlendirmek konusunda oldukça başarılı; indirimli fiyatıyla yaklaşık 20 tl'ye gratislerde satılan; vegan bir göz kremidir.

  olumlu özellikleri: yapısı çok güzel; kolay emiliyor ve kapatıcının yapısını değiştirmiyor. 10 gündür kullanıyorum, lens kullandığım gözlerimde herhangi bir hassasiyete neden olmadı. az miktarda ürün ile etkili bir göz altı nemlendirmesi elde ediyorsunuz ki bu drugstore göz kremleri için pek de sık rastlanan bir şey değil. içeriği deneyimlediğim tüm uygun fiyatlı göz kremlerine göre temiz ve hacmen de bereketli bir ürün. parfüm içermemesine rağmen, limonlu puding gibi çok tatlı bir kokusu var ve bu sanırım içeriğindeki ölmez otu bitkisinden geliyormuş, bu koku benim hoşuma gitti. vegan bir ürün. hafif yapıda olduğu için ve herhangi bir yaş grubuna hitap etmediği için göz altı nemlendirmesine ihtiyaç duyan herkes tarafından kullanılabilir bir ürün olması da bence bir avantaj.

  olumsuz özellikleri: göz altı şişliğini ya da morluğunu gidermede ya da ince kırışıklıkların giderilmesi konularında bir vaadi bulunmuyor gerçi ama bu işlevleri neredeyse hiç yok. sadece nemlendirme amacıyla kullanılabilecek bir ürün. bir de benim hoşuma giden kokusu belki bazılarını rahatsız edebilir, kokusuna bakılmadan satın alınmamasını öneririm. (uzun süreli kullanımdan sonra gelen edit: ürün zaman zaman göz kapaklarımda hafif bir yanma yapıyor ve çok hafif kızarıklığa neden oluyor. sürekli olan veya endişe verici seviyede cilde dokunan bir durum değil ama yine de yazmak istedim.)

  sonuç: nemlendirme konusunda gerçekten başarılı bulduğum için ve pudralı kapatıcılarla bile iyi anlaştığı için bittikçe alacağım bir ürün olur kendisi ve bu amaçla kullanmak isterseniz tavsiye ederim. hatta uzun vadede olumsuz bir etkisini görmezsem sanırım göz altı nemlendiricisi olarak artık uzun süre bu ürünle devam ederim, bittikçe satın alırım. ancak en ufak bir aydınlatma, morluk giderme, şişlik indirme ya da kırışıklık önleme gibi bir etkisi bulunmadığı için; çok sorunlu göz altlarınız varsa ve bu tarz etkiler bekliyorsanız ürünün ihtiyaçlarınıza cevap vermeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

  18 ekim 10:20