yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (28)
  • medya (6)

  1. İçeriğinin yüzde 98 doğal yüzde 22 organik olduğunu iddia eden göz çevresi kremi. Ürünü bir haftadır kullanıyorum ve memnun kaldım. Yaşlanma karşıtı ya da çizgileri geçirecek bir ürün değil fakat göz çevresi kuru olan süslüler için nemlendirmesi gayet başarılı. Yalnız ürün emildikten sonra göz altlarında nemli - ıslak arası bir bitiş sağlıyor. Bu yüzden makyaj altında mat kırışıklıklara dolma yapmayan concealer kullananlar beğenmeyebilir. Fakat ürün çok iyi nemlendirdiği için concealerın kuru parça parça olmasını ve ya çizgilenme yapmasını engelliyor.

  9 mayıs 2019 20:16

  2. Ürünü indirimden çok uygun fiyata aldım, göz kremi için oldukça büyük ve nemlendirmesi yeterli. Ben çok beğendim, yine alırım.

  20 temmuz 2019 08:37

  5

  3. *Göz çevremi nemlendirmesi vaadiyle almıştım ve benim beklentimi çok güzel karşıladı. Kırışıklara bir etkisi olacağını düşünmüyorum(vaatleri arasında da yok). Nemlendirme amaçlı , daha genç yaşlarda kullanılabilir. 

  *sürdükten sonra dağıtmaya başlayınca su gibi bir kıvama geçiyor. 

  *Serinin tüm ürünlerinde bulunan Ölmez otu çiçeğine ek olarak buğday özü de bulunuyor bunda. Çok hafif bir kokusu var ama sürerken hissedilmiyor.

  *Bundan önce kiehls avokadolu göz kremi kullanıyordum(göz altlarımda beyaz nokta yaptı bu ürün). tabiki muadili diyemem ama aralarındaki fiyat farkı göz önüne alınınca elim bu ürüne gidiyor doğal olarak. 

  ilgili medya:
  2
  3 ağustos 2019 09:32


  4. Çok beğenmiştim ama geçen sabah göz altıma uyguladığımda kıpkırmızı yaptı, heme yukayıp bepanthol sürdüm. Alerjim yok bir şeye bir anlam veremedim, tekrar deneyeceğim.

  3 ağustos 2019 19:07

  4

  5. Bir aydır kullanıyorum. Boyutu ve fiyatı avantajlı bir ürün. Çok kuru göz çevremde yeterli olmadı ama bence bir çok kişi için nem seviyesi yeterli olacaktır. Benim normal olmayan bir kuruluk seviyem var. Pul pul göüntüyü alıyor. Hızlı dağılıyor. Makyaj öncesi kullanımı başarılı bir ürün. Bazı günler gözümü yakıyor sebebini anlayamadım ama sadece bazı günler yapıyor bunu. İsana göz dudak serumu ile birlikte kullanıyorum. İndirimde yakaladıkça alırım. Gündüz kullanımı için beğeniyorum.

  edit: hala aynı ürünü kullanıyorum ama son bir haftadır inanılmaz göz çevremi yakıyor. Ne değişti anlamadım. Bitirmek için kullanmaya devam edeyim dedim ama yok mümkün değil. El kremi olarak kullanarak bitireceğim.

  1 ekim 2019 09:51 9 aralık 2019 09:51

  6. Yorumlardan etkilenip bir anneme bir kendime aldım annem memnun ancak benim göz çevremi nasıl irrite etti anlatamam. Tek başına 3 kez denedim aynı bilmeden 2 kez de farklı esansın üzerinde kullanmıştım yine aynı. İçeriğinde her ne varsa asla anlaşamadım el kremi olarak kullanmayı düşünüyorum.

  6 ekim 2019 22:26

  7. İkincisini kullandığım göz kremi.

  25 ml ve indirim zamanı 20 TL gibi bir fiyata düşüyor.

  Her gece uyguluyorum. Beklediğim nemlendirmeyi sağlıyor. Yaklaşık 1, 1.5 ay gidiyor. İçerik olarak da beni memnun eden bir krem.

  14 ekim 2019 04:05


  5

  8. Bütün olumlu özellikleri silip süpürecek bir olumsuz durum editi: ürün kafasına estiği zamanlarda göz çevresi haricinde de alerji yapıyor. Almayın, zaten benimki de çöpe gidiyor!)

  tanım: limonlu puding gibi kokan; 25 ml. hacmiyle bu zamana kadar denediğim tüm göz kremlerine göre hacmen büyük ve az kullanımına rağmen yeterliliği sayesinde oldukça bereketli olan; göz çevresini nemlendirmek konusunda oldukça başarılı; indirimli fiyatıyla yaklaşık 20 tl'ye gratislerde satılan; vegan bir göz kremidir.

  olumlu özellikleri: yapısı çok güzel; kolay emiliyor ve kapatıcının yapısını değiştirmiyor. 10 gündür kullanıyorum, lens kullandığım gözlerimde herhangi bir hassasiyete neden olmadı. az miktarda ürün ile etkili bir göz altı nemlendirmesi elde ediyorsunuz ki bu drugstore göz kremleri için pek de sık rastlanan bir şey değil. içeriği deneyimlediğim tüm uygun fiyatlı göz kremlerine göre temiz ve hacmen de bereketli bir ürün. parfüm içermemesine rağmen, limonlu puding gibi çok tatlı bir kokusu var ve bu sanırım içeriğindeki ölmez otu bitkisinden geliyormuş, bu koku benim hoşuma gitti. vegan bir ürün. hafif yapıda olduğu için ve herhangi bir yaş grubuna hitap etmediği için göz altı nemlendirmesine ihtiyaç duyan herkes tarafından kullanılabilir bir ürün olması da bence bir avantaj.

  olumsuz özellikleri: göz altı şişliğini ya da morluğunu gidermede ya da ince kırışıklıkların giderilmesi konularında bir vaadi bulunmuyor gerçi ama bu işlevleri neredeyse hiç yok. sadece nemlendirme amacıyla kullanılabilecek bir ürün. bir de benim hoşuma giden kokusu belki bazılarını rahatsız edebilir, kokusuna bakılmadan satın alınmamasını öneririm.

  sonuç: nemlendirme konusunda gerçekten başarılı bulduğum için ve pudralı kapatıcılarla bile iyi anlaştığı için bittikçe alacağım bir ürün olur kendisi ve bu amaçla kullanmak isterseniz tavsiye ederim. hatta uzun vadede olumsuz bir etkisini görmezsem sanırım göz altı nemlendiricisi olarak artık uzun süre bu ürünle devam ederim, bittikçe satın alırım. ancak en ufak bir aydınlatma, morluk giderme, şişlik indirme ya da kırışıklık önleme gibi bir etkisi bulunmadığı için; çok sorunlu göz altlarınız varsa ve bu tarz etkiler bekliyorsanız ürünün ihtiyaçlarınıza cevap vermeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

  18 ekim 2019 10:20 21 mart 22:54

  2

  9. Bugün aldığım ve bana hiç iyi gelmeyen ürün. Sürdükten kısa süre sonra yanmaya başlayıp kızardı. Daha önce böyle birşey başıma gelemediği için göz çevremin hassas olduğunu da bu şekilde öğrendim. Almayı düşünen varsa öncesinde küçük bir yere denesin mutlaka. Benim acemiligime geldi ve ders almış oldum.

  ilgili medya:
  1
  29 kasım 2019 23:55

  5

  10. ürünün kutusunda ve internet sitesinde kirpik diplerine, göz pınarlarına gelmeyecek şekilde uygulanması gerektiği yazıyor. İçeriğindeki bitkiler de alerjinizi tetikleyebilir. dikkatli kullanmak lazım.

  30 kasım 2019 00:13