yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. benefit'in göz altı ve göz kapağı üzerine uygulamak için ürettiği primeri.

  ben bu primeri açıkçası hiç göz üstüme kullanmıyorum, oldukça gergin ve matlaştıran bir efekt veren likit yapılı bir kapatıcı. bunu yüz primerimin üzerine, göz altıma corrector & concealer kullanmadan hemen önce kullanıyorum. ve çok çok çok memnunum!

  bazen sadece concealer olarak bile kullandığım oluyor, bunun sebebi yoğun kapatıcı özelliği olması, göz altını hafifçe germesi ve mat bir bitiş sağlaması. yani üzerine pudra geçilmesi gereken yağlı concealer bitişine sebep olmuyor.

  kısacası kimi zaman concealer kimi zaman concealer altına primer olarak kullandığım ve çok çok memnun olduğum benefit ürünüdür.

  6 şubat 2015 02:50

  2. Kendisini far bazı niyetine almış idim. Lemon aid ile arasında gidip gelmiş idim. Göz altlarımda hiç kullanmadım ama göz kapaklarımda birikme yapmaktan başka işe yaramadı.

  6 şubat 2015 07:34

  3. çok seviyorum bu ürünü. sadece baz olmanın yanı sıra güzel bir aydınlık hissi de veriyor. ayrıca kapatıcı için de performansı çok iyi. sanki kapatıcıdan bile önce hafif bir örtücülük sağlıyor. şiddetle tavsiye edilir.

  5 temmuz 2015 14:32

  4. benefit'in kapatıcının altına ve göz kapağına baz olması için ürettiği ürün.

  açıkçası nefret ettim. yağlı bir göz kapağım var göz bazlarıyla bir yıl önce tanıştım. stay don't stray de aldığım bir setin içinden çıkmıştı. hevesle kullanmaya başladım ama yok olmuyor. hem yapısını hiç beğenmedim, bence yapış yapış. hem de farımın kalıcılığını artırmayı bırak, göz kapağımda farın topak topak durmasına sebep oldu.

  kapatıcımın altına deneyeyim dedim. yok, o da olmuyor. kapatıcım her zamankinin 3-4 katı kadar çizgilere doldu. hiç anlaşamadık. bitirmek üzereyim, çok az kaldı ama resmen can çekişiyorum.

  19 temmuz 2015 12:51 19 temmuz 2015 12:51

  5. göz çevremi nemlendirdikten sonra sadece far bazı olarak kullandığım ve gayet memnun olduğum benefit ürünü. marmara park avm sephora'daki görevli bu şekilde kullanmamı ve göz altlarıma fazla getirmememi tavsiye etmişti. renk eşitlemede başarılı, koyu renk göz kapaklarım var ve her gün far sürmem, sadece eyeliner çektiğimde don't stray'i kullanmadan sürmüyorum. çizgilere dolmuyor. güzel bir aydınlık veriyor. aplikatörüyle uygulaması kolay. ben memnunum.

  20 temmuz 2015 11:27 20 temmuz 2015 11:42

  6. göz altlarıız aşırı mor değilse hem kapatıcılık, hem renk eşitleme hem de üstüne uygulanacak makyaj ürününü sabitleme anlamında (far bazı) muhteşem bir ürün.

  uygulaması da oldukça kolay, uygularken oldukça akışkan ve yumuşak, kuruduktan sonra hiç çizgilenmiyor. ne concealerlar ne highlighterlar denedikten sonra ikidir bundan alıyorum ve değiştirmeyi de düşünmüyorum.

  şurda da görüşlerimi yazmıştım - az da reklamım olsun-: http://royalasaqueen.blogspot.com/2016/03/makyaj-cantamn-icindekiler.html

  14 nisan 2016 18:55

  4

  7. Medium rengini birkaç aydır kullandığım muhteşem far bazı. Bana da akasya sephora çalışanı göz altıma çok fazla uygulamamamı hatta göz üstüne de sadece üç damlacık kullanmamı önermişti, çok da yerinde olmuş. Göz üstüne sadece üç kez aplikatörü dokundurup fırça ile dağıtıyorum, pek çok bazda olduğu gibi bunda da az kullanmak bolca kullanmaktan daha etkili sonuç veriyor. Yeteri kadar kullandığımda tüm gün göz makyajım yerinden oynamazken miktarı fazla kaçırdığımda ya da iyi dağıtamadığımda bir saat bile dayanmıyor. Bu arada göz kapaklarım sarkık ve yağlı, bu ürün hayat kurtarıcım oldu diyebilirim.

  29 haziran 2016 20:10

  8. Bilmem kaç kere bayıla bayıla aldığım hayatımın göz için primer'ı diyebilirim. Ürün concealer kıvamında ve hemen kuruyor. Far kesinlikle bozulmuyor ve farın rengini net biçimde ortaya çıkarıyor. İki rengi var light ve medium. Benim tercihim light yana.

  29 haziran 2016 20:31

  9. Gerçekten bayılarak kullandığım renkli göz bazı. Göz kapağımda bir koyuluk olmamasına rağmen renk eşitleme özelliği çok hoşuma gidiyor, üstünden herhangi bir ten rengi far geçmiyorum. Ürün pudra bitişli ve en azından benim göz kapaklarımda birikme yapmadı. Ben gözlerimin dış kenarına da sürüyorum böylece eyelinerın oradalarda birikmesini bir nebze de olsa önlüyorum. Fiyatından ötürü muadil ürün araştırdım fakat hiçbiri Stay Don't Stray kadar başarılı olamadı.

  23 ocak 2017 19:01