yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (0)

  57. 30 day shred videolarıyla spor yaparken büyük bir ara (2 hafta) verdim ve dün bu programa başlamaya karar verdim.

  hareketler kolay gibi görünüyor ama zor gibide. bugün sırtım, kollarım ve hafiften kalçalarım acıyor. dün benim için ısınma günüydü bakalım hareketleri tamamlayabilecek miyim, programı bitirebilecek miyim günüydü. yarım yamalak gücümün yettiğince yapmaya çalıştım. esas bugün başlıyorum. ve bugünden itibaren yine şeker diyetine başladım hayırlısı olsun.

  ard arda 10 gün devam edeceğim bakalım. Devam ettikçe de editleyeceğim bu girdiyi.

  bu arada videoyu bulmak hakikaten çok zor, yukarda bi arkadaş linkini paylaşmış saolsun ordan izleyerek yapıyorum. ama türkçe dublaj ve dublajı o kadar kötü ki... neyse elimizde olan bu sonradan hareketlere alışınca zaten sesi kısıp yaparım.

  edit: 2 kere yaptım bıraktım. çünkü benim amacım göbeğimi eritmek ama burada bacak ve kalçaya yoğunlaşıyorlar daha çok.

  ben jillian ile devam edeceğim.

  14 kasım 09:14 27 kasım 12:56

  56. bu akşam (yazar: reginaimean)'in verdiği gazla başlamaya kesin karar verdiğim spor.caymamak için buraya da yazıyorum. aç karına vücut ölçülerimi not almayı unuttum bir kaç saat sonra not alıp akşam 10 günlük programa başlayacağım.

  1 saat süren bireysel hiçbir spor yapmadım şimdiye kadar. en fazla 15 dk'lık videolara sabredebildiğim için bu benim için bir ilk olacak.hatta son 7-8 aydır 1 gün 500 adım diğer gün 12 bin gibi seyreden adım sayım var (yani düzgün bir spor programım yok gündelik tempoya göre sadece adım atıyorum)

  hem kilo hem ilk-son vücut ölçüleriyle bu girdi düzenlenecektir.

  19 ekim 16:05

  55. Benim gibi tembel bir porsuğu kendine bağımlı hale getirmiş, Terletmeden, nefes nefese bırakmadan sadece kasları esneterek ve calıstırarak verdiğim 4 kiloyu 8 kilo gibi göstermiş spor programı.

  Ben bunu nasıl bu kadar geç farkettim diye hayıflanıyorum. Arada 1 er haftalık iki tatile gitmeme rağmen yaptıgım süre boyunca belim 5 cm kalçam 4 cm kollarım 2şer cm hatta boynum -bildiginiz boyun- 3 cm inceldi. 

  Fazla olan 20 kiloma rağmen esnek bir vücudum var. O yüzden bu egzersizleri yaparken çok zorlanmıyorum. Sadece karın egzersizleri yoruyor beni ama egzersiz Sonunda o rahatlamıştık hissi yok mu? Efsane resmen. 

  Tatil vs derken diyeti biraz boşladım yarından itibaren düzenli bir şekilde diyet programına ve spora devam edeceğim. Haftada 3 gün yürüyüş 3 gün callanetics-birer gün arayla- yapmayı düşünüyorum. Yalnız elimde sadece 10 günlük program var. Arastırdım ama Bask video bulamadım. Eski yeni diğer tüm callanetics programlarına ihtiyacım var. Elinde video bulunan tüm süslülerden rica ediyorum bana ulaştırın. 

  25 ağustos 16:07 25 ağustos 16:08


  54. İlk kez burda duydum ve yogadan başka yeni arayışlara girdiğim için deneyeyim dedim. Yetersiz ingilizcemden ötürü hareketleri tam anlayamadım. Görselden dahi anlayamadım onlar ne değişik hareketlerdir. (Özellikle kalça için olanlar) Bir yerimi incitmemişimdir umarım ama şuan bacaklarımda yorgunluk hissediyorum. (O kadar yogiyim her ne kadar bayadır yoga yapmasam da esnektim lakin şuan garip bir yorgunluğum var sanki böyle içten içten ) Bunu yapan arkadaşlar kendimi incitmemek için dikkat etmem gerekenleri bana özetleyebilir mi lütfenn

  7 ağustos 20:32 7 ağustos 20:38

  53. Dün başladığım egzersiz programı. Ben aşırı terlemeyi ve yorulmayı sevmeyen biriyim o yüzden tam bana göre. Kiloma rağmen esnek biriyim. Hareketleri yaparken zorlanmadım. Akşamına bir de yürüyüş yaptım mis gibi. Ama şu an vücudumun her santimetresi et kesini olmuş vaziyette. Devam ereceğim bakalım. Aklıma takılan tek şey 80 kilo olarak başladım ben bu spora acaba önce kilo mu vermeliydim? 

  7 ağustos 10:10

  52. AN İtibariyle başladığım egzersiz Programı. 10 saatlik challenge versiyonunu yapacağım. Kilom 83,hareketlerde zorlandım baya ama tuhaf bir şekilde rahatlamış hissediyorum. 10 gün sonra ne gibi değişiklikler göreceğim merakla bekliyorum. 

  3 ağustos 00:08

  51. orjinal versiyonu için (link: https://yadi.sk/d/CgvKHrIh8-5bUQ callanetics)

  7 temmuz 00:46


  50. Birinci gün egzersiz sonundan yazıyorum. 'Ehehehuhu zaten yavaş yavaş hareket ediyorlar' deyip yemekten yarim saat sonra yapmayın. Kusarsınız.

  4 ocak 22:16

  49. dün 10 saatlik versiyonunun birinci saatini tamamladığım egzersiz serisi. amacım sıkılaşmak. bugün kollarım ve üst bacaklarım iptal halde. 10 saati tamamlayıp ölçülerimi gözlemleyeceğim, sonrasında motivasyonum olursa ikinci 10 saate başlamayı düşünebilirim. 

  10 aralık 2018 23:05

  48. O çirkin dublajdan o kadar sıkılmıştım ki orjinalini buldum sizler için.

  (link: https://ia802902.us.archive.org/22/items/Callanetics_1986_MCA_Tape/Callanetics%201986%20MCA%20Tape.mp4 tıktık)

  sağ tıklayıp Video olarak kaydet'i seçerseniz indirebilirsiniz.

  9 aralık 2018 16:55 9 aralık 2018 16:56