yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (13)
  • medya (1)
  4

  1. Göz çevresini nemlendirmek amacıyla almıştım.Bir kaç uygun fiyatlı göz kremi denedim içlerinde en memnun kaldığım krem oldu.Göz çevremdeki milia oluşumu ve yaşım gereği çok yoğun kremler kullanmıyorum.Göz çevresini çok güzel nemlendiriyor,şişliği ve yorgunluğu da alıyor ancak göz altı morluklarına pek bir etkisini gözlemleyemedim.Dudak çevresinde de kullandım ancak bu bölgede sıradan bir nemlendiriciden farkı olmadığı için sadece göz çevresine uygulamaya devam ettim. Uygun fiyatlı ve nemlendirici bir göz kremi arayışındaysanız şans verebilirsiniz. (link: https://www.rossmann.com.tr/isana-cilt-hydro-booster-goz-dudak-serumu-hyaluron-icerikli-15-ml-p-176076 Ürünü burdan inceleyebilirsiniz.)

  14 temmuz 2019 00:03 13 ekim 2020 14:06

  2. fiyat performans olarak çok beğendiğim bir göz çevresi kremi oldu. Yapısı süt gibi 5 dakika içinde emiliyor. Üzerine makyaj yapmaya çok müsait. Ben daha tam emilmeden gözaltı kapatıcımı sürüyorum hiç sorun yaşamıyorum. Bitince tekrar alırım, yüksek fiyatlı kullandığım bazı kremlerden çok daha fazla beğendim.

  9 ağustos 2019 11:59

  4

  3. tam bir fiyat-performans ürünü serum. bakım sütü gibi bir kıvamı var ve hemencecik emiliyor. ben hem göz çevremde hem dudağımda kullanıyorum, ilginç bir şekilde dudağıma pek bir nem vermedi ama blistex'in filan veremediği çok güzel bir doğal kırmızılık verdi.

  20 ağustos 2019 20:56


  5

  4. İncecik süt gibi bir kıvamı var. Hemen emiliyor. Herbaderm göz kreminden önce kullanıyorum. Bence nemlendiricinin etkisini 2 katına çıkarıyor. Bu sebeple devamlı alırım diye düşünüyorum. Fiyatı ve boyutu çok avantajlı. Bir kaç farklı göz kremi ile denedim ve hiç sorun olmadı. Göz çevrem milia oluşumuna yatkın olduğu için sabahları göz kremi sürmeden sadece bu serumu kullanıyorum. Tek başına harika nemlendirmese de idare ediyor. Kuruluğu engelliyor. Dudaklarımda çok kullanmadım fakat sürdüğümde de çok bir etki görmedim.

  21 ağustos 2019 11:14

  5. Süt gibi hafif bir yapısı var, çok hızlı emilmiyor ama sorun değil. Nemlendirmesinden oldukça memnunum makyaj altına da çok iyi baz oluyor, kapatıcım cildimle kolayca bütünleşiyor ve göz altım gün boyu nemli kalıyor.

  16 ocak 2020 17:19

  4

  6. Göz çevresini çok güzel nemlendirirken dudakta pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Fiyatına göre oldukça iyi ve bereketli bir ürün kolay kolay bitmiyor. Makyaj altında güzel duruyor, makyajı kaydırmıyor ya da çatlak çatlak göstermiyor.

  14 şubat 2020 10:21

  7. bu ürünü birkac aydır sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum. göz çevresi için kullandığım ilk ürün olduğu için diğer ürünlerle kiyaslamasini yapamayacağım. aşırı iyi bi etkisini görmedim ama göz altımdaki ince cizgilerde işe yaradığını söyleyebilirim ve garip bi şekilde E vitamini içerdiğinden midir nedir alt kirpiklerimi gurlestirdi yeni kirpikler cikmaya başladı bu özelliğini cok sevdim çünkü alt kirpiklerim kendimi bildim bileli gorunmez gibi bi seydi bikac tane tek vardi su an bayagi var. ama bitince tekrar almam celenesin goz kremini denemk istiyorum

  17 haziran 2020 02:01


  1

  8. Üründen nemlendirme dışında ekstra bir beklentim olmadan gündüz göz altına kullanmak için almıştım. Ama göz çevremde aşırı hassasiyet yarattı, kabarcıklar oluşturdu ve göz kapaklarımı inanılmaz şekilde kuruttu. Dudak çevresine de kullandım ama maalesef dudaklarımı aşırı şekilde kuruttu, üstelik uçuk çıkmasına sebep oldu. Hassas bir cildim yok ama bu ürünle hiç anlaşamadı. Bir daha asla almam.

  13 eylül 2020 02:00

  5

  9. (link: https://www.suslusozluk.com/neutrogena-hydro-boost-yorgunluk-karşıtı-göz-kremi?i=1086440 şurada) yazdığım göz kreminin etkisini arttırmak için aldığım serumdur. üzerinde "göz kremi ile kullanın/ göz kreminden önce kullanın" gibi bir ibare yok aslında ama üzerinde serum yazdığından ben göz kremimi sürmeden önce, göz kreminin etkisini arttırmak istediğim günlerde kullandım genelde. işe yaradı, etkisini arttırdı kremin. kendi de gayet hacimli, puf puf nemli bir krem bence. çok güzel nem veriyor göz çevresine ve dudaklara. kolay emilmiyor, parmaklarla masaj yapmak lazım. gündüz ve gece için de sürekli kullanıma uygun. orta kuruluktak göz çevremde hassasiyete yol açmadı ya da fazla yağlandırıp beze oluşturmadı. tam kararında nemlendirdi. ayrıca şişesi pompalı ve paketi çok pratik. fiyatını hatırlamıyorum ama şimdi rossman'ın sitesinde normal fiyatının 30, indirimli ise 20 lira olduğunu görüyorum. içeriğindeki ilk 3maddenin su, ayçiçek yağı ve gliserin olduğunu, bunları cosdna'de araştırdığımda güvenlik açısından yeşil alanda kaldıklarını öğrendiğim için tekrar almayı ve zaman zaman kuruyan göz çevreme destek çıkmayı isterim.

  ilgili medya:
  1
  24 eylül 2020 02:43

  10. yağlı bir cildim var hatta doktor kirpik diplerimin bile çok yağlı olduğunu söylemişti, bundan dolayı da sık sık arpacığım çıkar. ürün de malum nem boosterı bir ürün o yüzden memnun kalamadım, ne zaman kullansam gözümde arpacık çıktı. ürün boşa gitmesin diye dudak çevresinde kullanayım dedim bu sefer de dudağımın iki yanında devasa iki kistik sivilce ile uyandım. şu anda tırnaklarıma kullanıyorum boşa gitmesin diye, ne kadar mantıklı bir şey yapıyorum tartışılır tabi.

  nispeten daha kuru ciltlilerin beğenebileceği bir ürün olabilir çünkü fiyatı çok uygun (ben 20 tlye almıştım) ve içeriği düzgün sayılabilecek bir ürün.

  5 aralık 2020 17:00