yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (11)
  • medya (2)

  12. Watsonstan 40 tl daha az bile olabilir bi fiyata almıştım. Cidden üstteki süslüye katılıyorum hiçbir işe yaramıyor. Yüzde tabaka varmış gibi bi his uyandırıyor sadece. Belki benim cildim çok kuru diyedir ama baya anlamsız bir ürün.

  10 aralık 2023 01:06

  5

  11. Ben bu serumu mayıs sonu gibi kullanmaya başladım. Kullanmak çok hoşuma gidiyor şişesi, yapısı, kokusu bence çok tatlı. Şişesi kocaman bu arada, ben üç buçuk aydır anca çeyreğini falan bitirdim, bir sene dayanacak diye tahmin ediyorum. kokusundan şikayet eden süslüler olmuş ama aksine ben kokusunu çok beğendim. Yapısı da incecik, dağıtması ve uygulaması çok kolay. Uyguladıktan sonra yapış yapış bir his bırakmıyor. Güzel nemlendiriyor. Yazın evden çıkmadığım günlerde üzerine nemlendirici sürmedim ve nemlendirmesi gayet yeterli geldi. Uyguladıktan sonraki etkisi güzel olsa da peptit içerdiğinden dolayı cildimde uzun vadeli bir dolgunlaşma etkisi de görmeyi beklemiştim ama o etkiyi pek alamadım. Yine de keyifli bir ürün olduğunu düşündüğüm için bitene kadar kullanacağım.

  13 eylül 2023 10:55

  10. Yaglandirmadan nemlendiren asla iritasyon sebebi olmayan bir serum. Aklıma geldikçe nemlendirici altına kullandığım cildim yaglanma durumunda olduğunda tek olarakta kullandigim çok amaçlı bir ürün fiyat performans ürünü

  8 kasım 2022 18:20


  5

  9. Cildimi parlak ve sağlıklı gösteren kore markası serum. Yeterli nemi sağlayıp, cilt tonunu tamamen eşitliyor.

  7 kasım 2022 03:21

  8. Bir şişe kullanıp bitirdiğim serum. Cilt masajı yaparken kullanmaya oldukça uygundu. İndirimde bulduğumda yine almak istiyorum. İçeriği güzel ve cildi daha canlı gösteriyor.

  6 ağustos 2022 20:04

  5

  7. Hakkında bu kadar az girdi girilmesine şaşırdığım bir ürün daha. Tam 28 mayıs'ta kullanmaya başladım ve cildimi temizlediğim zamanlar nemlendirici olarak kullanıyorum, zaten nemlendirmeyi ve leke görünümünü azaltmayı vadediyor. Ben bu etkilerin fazlasını gördüm. Bu yaşıma kadar Nice serumlar, maskeler, tonikler kullandım hiçbiri bu ürün kadar etkili olamadı hatta cildimi yordukları için daha beter hale getirdi. Mantıklı bulduğum ve denediklerim arasında en beğendiğim Kore kozmetik ürünü olabilir. Yapısı sudan biraz daha yoğun ve tıpkı dalin gibi kokuyor. Temiz ve kuru cildime boynum da dahil olmak üzere tam 5 damla ürün yetiyor. Her gün kullanmadım ancak miktar olarak 1 parmak bile eksilmedi, yaklaşık %2 civarı kullanmış olabilirim. Sivilceye vb neden olmadı, hatta 5 farklı hyaluronik asit ve 6 farklı peptit içermesiyle benim cildimde lekenin esamesini bırakmadı, gözenek görünümüm sıfıra yaklaştı. (gizlinot: Tabi bunda sivilce tetikleyici etkenlerden dolayı 4 gün uyguladığım akla zarar konazol şampuan ve lavanta yağı da etkili olabilir shahahzhzhzzhzhzh ama o süreçten önce de ilk 1 ayda toparladigini farkettim)Çok çok yakından bakınca ancak yağ inflamentleri ve yer yer siyah noktalar gözüküyor ama bu her cildin gerçeği. Çevremden cilt tonun açılmış ve cildin ne güzel parlıyor yorumları alıyorum. Derinlemesine nemlendirdiğini gercekten hissediyorum. Etkileri ve kocaman boyutuyla daimi nemlendiricim budur. Zaten 30'lu yaşlara fazla yaklaşmamış biri olarak şimdiden böyle bir ürün kullanmak bence cildime yaptığım iyi bir yatırım. Her kuruşunu hak ediyor.

  ilgili medya:
  1
  28 temmuz 2022 14:38

  6. Geçenlerde watsonsda denk gelip aldığım ürün. SNP serisini alan gençlere watsons bir hediye mi ne veriyormuş, kasiyer hanfendi birden elime bir poşet ıslak mendil, pamuk ve makyaj temizleme suyu verince ufak bir şok geçirmedim değil.

  Gelelim ürüne. Çok hafif, jelimsi ve elde sıvılaşan bir serum. Sıkmalı şişesi biraz sert, o yüzden zorlayınca, bir iki kere fazlaca kullanmak durumunda kaldım. Değişik bir kokusu var, diğer bir yazarın bahsettiği gibi yeşilliğe benzer bir koku.

  Etki olarak da, karma hassas cildime bir tuhaf geldi. Bu serumu kullandığımda hayatımda ilk kez yüzüm gerçek manada yağlandı. Baya yüzümü sildiğim peçete şeffaflaştı. Yüzümün neme doğduğunu hissediyorum aslında, cildim dokununca daha yumuşak hissettiriyor. Neutrogenanın hydroboost city shield nemlendiricisini kullanıyorum yıllardır, onunla anlaşamamış olabilir diye tahmin ediyorum İkisi de yoğun hya içerikli olduğu için.

  Farklı bir nemlendiriciyle deneyip performansını yeniden değerlendireceğim. Bakalım :)

  15 haziran 2022 12:22


  5. 55 tl’lik (martta almıştım) fiyatı ve devasa boyutuyla rakipsiz diyebileceğim bir kore ürünü. Watsonslarda genelde tükenmiş oluyor bu sebeple. Yüzüm ve vücudum için nemlendirme amacıyla elime dökerek kullanıyorum. Yoğun kıvamıyla buna uygun, pamuk gerektirmiyor. Serum/krem öncesi cildin ıslak olması kolay dağılım sağlıyor. Parfümü yoğun ama kısa süre içinde uçuyor, ben çok takılmadım. Şişesi ve rengi de çok tatlı. 

  24 mayıs 2022 00:25

  4. bir dönem epey popüler olduğundan uzunca bir süre stokta yakalayamamıştım. uzun süre aradığımdan sanırım daha etkili bir sonuç bekliyordum. yüzümü yıkadıktan sonra, kurulama yapmadan, kullanıyorum. etkisi fena sayılmaz ama kuru ciltlilere yeterli geleceğini zannetmiyorum, yağlı ciltli süslülere tavsiye ediyorum çünkü hafif ve inanılmaz bereketli bir ürün.

  29 mart 2022 18:59

  4

  3. Karma bir cilt olarak ben çok beğendim ayrıca çok bereketli. Kuru veya kuruya dönük ciltler için yetersiz kalabilir nemi ama içeriği gerçekten fiyat olarak kıyasladığımızda çok uygun kalıyor şuan için alternatif aramıyorum bü ürüne.

  21 ocak 2022 15:07