yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (9)
  • medya (2)

  1. Yağlı karma ciltler için olan gözenek sıkılaştırıcı serumunu severek kullandığım marka. Hatta öyle güzel bir ürün ki makyaj bazı olarak bile kullanıyorum.

  23 şubat 2015 02:54

  2. serumunu bugun ilk kez kullandim. cildim tarafindan hemen emildi ve verdigi hissi sevdim. gozenekler uzerine etkisini de zaman ilerledikce editleyecegim. yalniz armada yves rocher calisani, fikrini sormam uzerine urunu sadece geceleri uygulamamin daha iyi olacagini ve uzerine ek bir nemlendirici kullanmamin gerekmedigini soyledi. kullandiktan sonra uzerine makyaj yapabileceginiz bir urun degil yani. bir muddet cilt bakim rutinimi sabah serum vegetal 3 anti aging kremi, aksam bu serinin serumu seklinde yapmayi planliyorum.

  23 kasım 2015 20:55

  3. Sebo vegetali gerçekten cildinde gerilme ve banyo çıkışı kızarma hassasiyete varacak derecede sıkıntı yaşayanlar kullanmalı aksi taktirde ciddi şekilde dökülme yapabiliyor. Genelde ürünü soran herkes cildinin buna uygun oldugunu düşünür fakat serum vegetalde en az sebo kadar iş görüyor. Bu arada set halindeki fiyatı tekli fiyatından daha uygun. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isteyenleri bilgilendirebilirim uzun süre yves rocher de çalıştım.

  3 ağustos 2016 03:35


  4. Etkisini hızlı gösterdi, çok da güzel bir şekilde görünümünü azalttı. Ama sanki sıkılaştırırken de derinleştirdi gibi hissediyorum. Yani gözenek hacmim aynı ama yüzeyi küçüldüğü için derinleşti gibi. Bakalım şişe bitince nasıl bir hal alacak gözeneklerim. Tüm sebo vegetal serisini kullanıyorum, bundan ve peelinginden memnun kaldım sadece.

  29 ekim 2016 23:36

  5. gözenekleri aman aman sıkılaştırmıyor ve parlamayı da önlemiyor. ve makyaj altına asla kullanılmaz soyuluyor. cilde yedirirken bile hafif dokunuşlarla sürmek gerek.

  6 haziran 2017 16:13

  6. Instagramda before after fotoğrafını gördükten sonra koşa koşa gidip aldığım, bende ise işe yaramayan üstüne bir de sivilce yapan ürün. Urun fiyatı da 47 tl idi.

  6 nisan 2018 18:57

  7. Kokusuna aşık olduğum serum. Kavun kokulu bir serum. Tek başına kullanılırsa işe yarayacağını düşünmüyorum. Önce gözenekler güzelce temizlenmeli ki içi boşalsın. Daha sonra serumu sürersin ve amacına ulaşmış olursun. Daha doğrusu ben böyle amacıma ulaştım :) gözeneklerim düzenli temizlediğim için mi küçüldü yoksa bu serum sayesinde mi küçüldü bilemiyorum. Sadece burnuma ve yanaklarımın küçük bir bölgesine kullanıyordum. Yağlanmayı geçirmedi fakat gözeneklerimde işe yaradı.

  21 ocak 2019 19:54


  8. Gözenek sıkılaştırıcı demesine bakmayın bence alakası bile yok. Fakat yaz aylarında o kadar da kuru olmayan cildimi nemlendirmek için veya baz olarak kullandım güzeldi.

  1 mart 2019 15:50

  4

  9. 2018 Haziran-Aralık arasında Sebo Vegetal serisinden bu serumu ve gözenek sıkılaştırıcı kremiyle kullandım. tonik olarakta gül suyu kullanıyorum. serum 2 şişe, krem ise 1 tanesi yetti bu süre zarfında. çünkü sadece burnuma ve yanak bölgesinde ki geniş gözenekler için kullandım.(karma cildim var) çok fazla bocalamadan her ikisini ince tabaka olarak sürdüm çok alınca topaklanıp dökülüyordu demek ki ince tabaka halinde sürmek gerektiğini anlamam 3 gün sürdü :D uzun süre dayandı ikiside. alnıma hiç sürmedim gözeneklerime kullandım alnım, burun ve yanak çevreme göre daha parlak olduğunu gözlemlemeye başladıktan sonra alnıma da kullanmaya başladım. gözeneklerimi küçültmüş bana göre hala büyükler (çünkü ben farkı anlamıyorum bana nedense aynı geliyor gözümde küçülmüyor bu ne kabul edememezlik bende ki bilmiyorum ya da fark edemiyorum galiba) ama beni her gün gören birine göre ise “fark ediliyor küçüldüğü”, “ne yaptın?, neler kullandın ?” diye sorular alıyorum demek ki işe yarıyor bi mutlu etti beni o yüzden o sürede kullanmaya devam ettim. Aralık sonunda farklı bir marka denemek için indirimden aldığım ürüne geçtim o bitene kadar kullanacağım etkisi nasıl diye deniyorum beğenmezsen geri döneceğim bu seriye kesinlikle.

  1 mart 2019 22:15

  1

  10. Karma yağlı cilt tipimle uzun zamandır serum ve nemlendirici arıyordum. Bu serumu aldım. Kesinlikle bana iyi gelmedi. Tam tersine bir sürü sivilce çıktı. Bıraktığımdan beri de o sivilceler gittikçe azalıyor.

  Gözenek sıkılaştırma gibi bir etkisini göremediğim gibi bakım ve nemlendirme konusunda da iyi biretki gözlemleyemedim. Yves rocher’nin birçok ürününü çok memnun olarak kullanıyorum. Ama bu seri olmadı.

  Cildimdeki alerjik reaksiyon nedeniyle kremi de serumu da geri alabileceklerini söylediler. Faturayı atmamıştım. Faturamla birlikte gittim ve sorgusuz sualsiz ürün tutarı kadar istediğim ürünlerle değişim yaptılar. Şampuan, el kremi, göz kalemi ve low shampoo aldım. 2 hafta kullanmama rağmen değişim yaptılar. Bu yüzden seviyorum yves rocher’yi.

  10 mart 2019 21:51